Fanúšičky Meghan Markle šalejú. Detail, ktorý si všimne len veľmi pozorné oko

17. 01 2019 07:00 | dg
Meghan Markle pri návšteve veterinárnej záchrannej služby v Londýne
Meghan Markle pri návšteve veterinárnej záchrannej služby v Londýne Foto: Profimedia.sk

Manželka princa Harryho v stredu navštívila veterinárnu záchrannú stanicu Mayhew v Londýne.

Meghan Markle počas svojej nedávnej návštevy Základnej školy sv. Anny v meste Birkenhead jednému dievčatku prezradila, že je v šiestom mesiaci tehotenstva a že bábätko príde na svet koncom apríla alebo začiatkom mája. Čo sa týka pohlavia potomka, to vojvodkyňa zo Sussexu zrejme zisťovať neplánuje.

Manželka princa Harryho v stredu navštívila veterinárnu záchrannú stanicu Mayhew v Londýne, ktorú si zobrala pod patronát. Ďalšie tri organizácie plánuje navštíviť v najbližších týždňoch.

Keďže podľa odborníkov na kráľovskú módu je práve Meghan členkou britskej kráľovskej rodiny s najdrahším šatníkom a len za minulý rok jej outfity stáli v prepočte viac než 450-tisíc eur, vyzerá to tak, akoby si ona sama vzala túto informáciu k srdcu a povedala si, že obliecť sa dá aj za menší peniaz.

Šaty značky H&M, ktoré si na seba dala na túto príležitosť, stáli len 35 dolárov (niečo vyše 30 eur), píše magazín ELLE. Fanúšičky Meghan Markle tak môžu mať doma aspoň jeden kúsok z jej šatníka.

Meghan Markle na návšteve veterinárnej záchrannej stanice v Londýne
Foto: Profimedia.sk
 

Meghan Markle na návšteve veterinárnej záchrannej stanice v Londýne
Foto: Profimedia.sk
 

Vo veterinárnej záchrannej stanici sa stretla so šteniatkom Maggie a jej novou majiteľkou Emmou. Šteniatko zachránili minulý rok v októbri. 

Zdroj: Twitter/KensingtonRoyal

Komentáre ( 0)