Do kín prichádza nová romantická komédia: Pozrite si trailer na film LOVEnie

20. 03 2019 17:30 | dg
Záber z filmu LOVEnie
Záber z filmu LOVEnie Foto: Bontonfilm

Snímka LOVEnie je v slovenských kinách od štvrtka 21. marca.

Do slovenských kín prichádza nová česká romantická komédia LOVEnie v hlavnej úlohe s Ester Geislerovou a Evelyn, ktorá je jedinou Slovenkou vo filme.

Slovenská premiéra sa uskutočnila v stredu večer a nechýbali na nej spomínané herečky ani herec Jakub Prachař či režisér Karel Janák.

Čo o svojich postavách prezradili Ester Geislerová a Evelyn? Na čo sa môžu tešiť všetci tí, ktorí si nenechajú ujsť film v kinách? Sledujte rozhovor.

Film LOVEnie je v slovenských kinách od štvrtka 21. marca.

 

O filme LOVEnie

Hlavná postava filmu Eliška (Ester Geislerová) má svadbu a čaká na svoj veľký moment. Namiesto svojho "áno" ale ženích povie "nie" a spred oltára utečie. Našťastie má zdrvená Eliška skvelú kamarátku Paťu (Eva Evelyn Kramerová) s jasným receptom, čo je potrebné v tejto situácii urobiť. Ona sama strieda chlapov ako ponožky, a preto hneď založí Eliške profil na osvedčenej zoznamke. Tej to nie je príliš po chuti, ale keďže má 35 rokov, je single a má strach, aby jej neušiel vlak, vrhá sa do randenia naslepo. A pomedzi katastrofické schôdzky skúša nájsť novú lásku. Zároveň sa musí rýchlo presťahovať a jedinou možnosťou je bývať spoločne s nevlastným bratom (Jakub Prachař), čudákom, ktorý pestuje na streche včely a ktorý ju doma ani nechce.

Film pôjde do kín so sloganom „Hľadá sa láska, zn. súrne!" už na jar budúceho roku. „Radi by sme stihli premiéru 7. marca, deň pred Medzinárodným dňom žien," prezradil odvážny plán režisér Karel Janák. Spolu s Jánom Potměšilom napísal k tejto komédii aj scenár.

Slovenský trailer na film LOVEnie:

 

Komentáre ( 0)