Prehovorila expriateľka Dana Nekonečného: Spevák tajil chorobu

26. 03 2019 16:30 | zv
Daniel Nekonečný
Daniel Nekonečný Foto: Profimedia.sk

S umelcom tvorili pár 19 rokov.

Smrť Dana Nekonečného (†52), ktorého v utorok našli bez známok života v jeho dome v pražskej časti Řeporyje, všetkých zaskočila. Zatiaľ nie je jasná príčina smrti, polícia uviedla, že vylúčili cudzie zavinenie a viac určí súdna pitva.

Dan bol šouman plný energie, len málokto ale vedel, že v súkromí sa uzatváral sám do seba a dokonca bol vážne chorý, píše portál blesk.cz. Jedna z mála, ktorá ho naozaj poznala, bola jeho expriateľka Zuzana Kardová.

profimedia-0019821751.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

So spevákom boli spolu 19 rokov, no pred piatimi rokmi sa rozhodli ísť každý vlastnou cestou. „Nešlo to už ďalej, asi by som sa zbláznila. Dan žil naplno a nič nerešpektoval. Musela som pred piatimi rokmi od neho odísť, aj keď vždy hovoril, že to spolu doklepneme do smrti. Nedoklepli sme," vyjadrila sa pre blesk.cz s plačom v hlase.

Zuzana potvrdila, že šouman roky trpel epileptickými záchvatmi. „Bohužiaľ sa neliečil liekmi, ktoré mal predpísané od doktora. Išiel si svoje. Myslím, že za jeho smrťou bude veľa alkoholu," povedala s tým, že ale ani ona netuší, aká je oficiálna príčina spevákovej smrti.

Komentáre ( 0)