Šokujúci nález na Times Square: Z opustenej batožiny vyšla nahá žena

15. 04 2019 09:00 | jt
Mŕtvy bod
Mŕtvy bod Foto: Warner Bros.

Nič si nepamätá a nevie, kto vlastne je. Takto začína seriálová novinka na Dajto.

Na Slovensko prichádza seriálová chuťovka z Ameriky – v špeciálnom veľkonočnom maratóne na obrazovkách televízie Dajto uvidíte už od štvrtka, 18. apríla, kompletnú 1. sériu premiérového akčného seriálu Mŕtvy bod v priebehu šiestich dní.

Mŕtvy bod
Foto: Warner Bros.
 

V hlavných úlohách strhujúceho akčného seriálu od scenáristu a výkonného producenta Martina Geroa sa predstavia herec Sullivan Stapleton a krásna Jaimie Alexander. Stapleton hrá ostrieľaného federálneho agenta Kurta Wellera, ktorý je zatiahnutý do zložitého sprisahania po tom, čo sa na Times Square nájde opustená batožina. Policajti si myslia, že je v nej bomba, ale nakoniec sa ukáže, že sa v nej nachádza nahá mladá žena (Jaimie Alexander). Je celá potetovaná a poriadne zmätená. Nevie si spomenúť, ako sa v taške ocitla, ani čo znamenajú všetky tie tetovania.

Mŕtvy bod
Foto: Warner Bros.
 

Záhadné tetovania obsahujú tajné symboly, kúsky máp a hádanky, vrátane Wellerovho mena, ktoré má vytetované na chrbte. Keď Weller a jeho kolegovia z FBI - Edgar Reade (Rob Brown), Tasha Zapatová (Audrey Esparza) a technicky zdatná Pattersonová (Ashley Johnson) - začnú skúmať tetovania Jane Doeovej, postupne zistia, že každé tetovanie je vodítkom k zločinom, ktoré bude treba vypátrať. Sú vtiahnutí do nebezpečného podsvetia, v ktorom prechádzajú labyrintom tajomstiev a odhalení, vrátane informácie odkrývajúcej komplexné zločinecké sprisahanie. S každou stopou sa dostávajú bližšie k pravde o Janeinej identite...

Mŕtvy bod
Foto: Warner Bros.
 

Mŕtvy bod štartuje už vo štvrtok o 20:15 na Dajto!

 
 

Komentáre ( 0)