Hviezda Trainspottingu je mŕtva! Hercov život ukončila guľka do hlavy

18. 04 2019 08:11 | pet
Ozbrojené zložky na mieste tragédie
Ozbrojené zložky na mieste tragédie Foto: Profimedia

Tragédia sa odohrala stredu večer v uliciach Edinburghu.

V stredu večer okolo ôsmej hodiny večer sa v uliciach škótskeho Edinburghu rozoznela streľba. Obeťou násilného činu sa stal 42-ročný bývalý boxer Bradley Welsh, ktorý sa preslávil úlohou gangstra v pokračovaní kultovej snímky Trainspotting.

c0bfa8e5da1adb6d56a564bbe1e9df9c.jpg
Foto: Sony Pictures Entertainment
 

Podľa vyjadrenia polície, ktoré cituje The Guardian, sa tragédia odohrala na ulici Chaster Street v stredu večer. Oblasť uzavreli ozbrojené zložky a momentálne prebieha vyšetrovanie. Policajné orgány zároveň vyzvali verejnosť, aby ktokoľvek, kto by mohol poskytnúť relevantné informácie, okamžite kontaktoval vyšetrovateľov.

Portál Daily Mail zverejnil ďalšie šokujúce podrobnosti, podľa ktorých Welsha zatiaľ neznámy páchateľ strelili do hlavy. Po príchode záchranných zložiek ešte žil, no lekárom sa ho už nepodarilo zachrániť a zomrel počas prevozu do nemocnice.

Welsh bol v Edinburghu mimoriadne obľúbený a obyvatelia ho považovali za hrdinu a lokálpatriota, ktorý sa vypracoval z ulice až k sláve. Jeho smrť všetkých zasiahla a miestne noviny dokonca špekulujú o chladnokrvnej poprave!

zdroj: twitter.com/edinburghpaper

Komentáre ( 0)