Slávni rodičia prehovorili o smrti synčeka. Opísali najhorší moment života

20. 06 2019 15:00 | nb
Najmladší synček Smithovcov tragicky zahynul.
Najmladší synček Smithovcov tragicky zahynul. Foto: Instagram/amberemilysmith/

Takáto miera úprimnosti sa u známych ľudí často nevidí.

Rodina amerického country speváka Grangera Smitha prežíva to najťažšie obdobie. Pred pár dňami prišli o najmenšieho člena rodiny. Ich trojročný synček River sa utopil v záhradnom bazéne, o čom obaja manželia informovali 7. júna na sociálnych sieťach.

Napriek tragédii sa trúchliaci rodičia pred svetom neodmlčali a sú vďační za to, akú oporu majú vo fanúšikoch. Obom prišli stovky listov, komentárov a správ, za ktoré sú nesmierne vďační. A keďže cítili potrebu objasniť, čo sa presne stalo a zároveň poďakovať za podporu, nakrútili veľmi úprimnú a otvorenú spoveď.

"V poslednej dobe sme boli na sociálnych médiách málo, no plne si uvedomujem, že ako verejná osoba mám určitú zodpovednosť. Mohol by som sa strániť pozornosti, alebo využiť svoj vplyv na to, čo je podľa mňa správne. A ja verím, že je mojou povinnosťou zahrnúť vás všetkých do mojej cesty, keďže ja som súčasťou tej vašej - či už osobne alebo hudobne," píše Granger pod príspevkom.

S manželkou Amber sa rozhodli odovzdať pozitívny odkaz. "Chceme, aby ste sa pri tomto videu usmievali. Náš synček prežil s nami tri krásne roky života a my sme za to vďační," hovoria so slzami v očiach.

A kým prvú polovicu videa tvorí ich intímna spoveď o tom, ako našli synčeka v bazéne a ako sa ho lekárom nepodarilo oživiť, druhú polovicu venovali jeho spomienke. Fotky a videá Rivera s bratom Lincolnom a sestrou London vás nedojmú o nič menej, než smútiaci rodičia. Tí sa učia akceptovať nečakanú životnú etapu.

TIP NA ČLÁNOK: Spevák oznámil tragickú správu. Jeho synček sa utopil.


Zdroj: Youtube / The Smiths

Komentáre ( 0)