Známa kráska opäť zasnúbená. Len 9 mesiacov po rozchode s iným!

24. 06 2019 14:00 | nb
Modelka sa prsteňom pochválila na Instagrame.
Modelka sa prsteňom pochválila na Instagrame. Foto: Instagram/jessicamichel

Ešte nedávno randila s hollywoodskym hercom a idolom žien.

Jessica Serfaty je modelka, ktorá sa dostala do povedomia hlavne pre vzťah s hercom Edom Westwickom alias Chuckom zo seriálu Gossip Girl. Táto medializácia výrazne pomohla jej popularite, no láska, ktorá vyzerala ako osudová, vydržala len rok. Po tom, čo Ed čelil niekoľkonásobným sexuálnym škandálom, sa s ním Jessica rozišla.

Dnes je opäť šťastne zamilovaná. Len 9 mesiacov po rozchode s Edom povedala áno podnikateľovi Kaanovi Gunayovi. Ten ju požiadal o ruku na cestách po svete a namiesto klasického snubného briliantu dostala masívny smaragd, ktorý sa nedá prehliadnuť.

Fotkou sa obaja pochválili na Instagrame. "Sme zasnúbení! Nechávali sme si to nejaký čas pre seba, takže vám nepoviem kedy a kde sa to stalo, no bolo to počas našich ciest. Keňa, Tanzánia, Maurícius, Dubaj, Instanbul, Mexiko, Paríž. Skúste si tipnúť. Moj vyvolený muž, milujem ťa tak veľmi, až to bolí," napísala Jessica a v podobnom duchu sa vyjadril aj Kaan.

Jessica (28) má 10-ročného syna, ktorého vychováva sama a v minulosti už bola vydatá 5 rokov vydatá za otca svojho syna.

Jessica a jej aktuálny snúbenec:

Zdroj: Instagram/jessicamichel

S Jessicou chce najnovšie spolupracovať Victoria´s Secret. Jej sexi fotky a fotky so slávnym bývalým nájdete na druhej strane.

Komentáre ( 0)