Princ Harry rozhneval tisícky ľudí. Môže za to jediný komentár!

24. 06 2019 15:10 | ls
Princ Harry a princ William
Princ Harry a princ William Foto: Profimedia.sk

Okamžite sa rozpútala búrlivá vlna nevôle.

Debaty o konflikte medzi princom Williamom a jeho mladším bratom, princom Harrym, opäť nabrali na obrátkach. Len nedávno totiž starší z bratov oslavoval svoje 37. narodeniny, ku ktorým dostal množstvo gratulácií nielen od fanúšikov, ale aj ostatných členov britskej kráľovskej rodiny.

A práve jedna z narodeninových gratulácií rozhnevala sledovateľov oficiálneho instagramového účtu princa Williama a jeho manželky Kate. Pod fotku, kde následník trónu ďakuje svojím gratulantom, pribudol strohý komentár "Všetko najlepšie vojvodovi z Cambridge!". Možno by zostal nepovšimnutý, keby nebol napísaný z oficiálneho konta princa Harryho a jeho manželky Meghan.

Zdroj: Instagram/kensingtonroyal

Pod ním sa okamžite rozpútala búrlivá vlna nevôle. Kým ostatní členovia kráľovskej rodiny venovali Williamovi samostatný príspevok, obyčajný komentár fanúšikov rozhneval.

Väčšina komentujúcich vyjadrila pohoršenie nad strohou a neosobnou formuláciou, iní naplno vyjadrili, že to je ďalší dôkaz o nevraživosti Harryho a jeho manželky voči Williamovi a jeho rodine. Objavili sa však aj komentáre, že za všetko môže Meghan, najnovšia členka britskej kráľovskej rodiny.

Kde je skutočne pravda, sa zrejme nedozvieme. Isté však je, že v kontexte všetkých debát okolo údajného konfliktu medzi bratmi, ktorých verejnosť vždy vnímala ako súdržných, bola takáto gratulácia minimálne nešťastným riešením.

profimedia-0404175823.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

 

Komentáre ( 0)