Živý Ken míňa tisícky dolárov ročne na plastiky. Už sa na seba nepodobá

14. 07 2019 09:00 | ls
Živý Ken míňa tisícky dolárov ročne na plastiky. Už sa na seba nepodobá
Živý Ken míňa tisícky dolárov ročne na plastiky. Už sa na seba nepodobá Foto: Profimedia.sk

S operáciami podľa vlastných slov nemieni prestať a neodrádzajú ho ani zvedavé pohľady ľudí.

Kanaďan Jonathan Dylan si plní svoj sen stať sa živým Kenom. Snahe podobať sa na známu hračku podriadil absolútne všetko, podstúpil desiatky operácií, na ktoré každoročne míňa tisíce dolárov. Od bizarného sna ho neodradili ani rady lekárov, ktorí Jonathana varovali pred možnými rizikami.

"Nikto ma nezastaví na ceste k môjmu cieľu vyzerať ako Ken - urobím čokoľvek, aby sa mi to splnilo," povedal pred časom. Jonathan si potrpí na absolútne dokonalú vizáž - od opálenia, cez perfetne upravenú manikúru až po farebné očné šošovky a najviac si zakladá na výplniach pier.

Zdroj: Instagram/jonathandylan

K zvláštnemu snu sa dopracoval ako päťročný, keď dostal svoju prvú bábiku Kena. "Keď som ho prvýkrát videl, pochopil som, čo pre mňa znamená dokonalosť. Vedel som, že to je to, čo chcem dosiahnuť," priznal. S operáciami Jonathan podľa vlastných slov nemieni prestať a neodrádzajú ho ani zvedavé pohľady ľudí.

"Dostávam množstvo reakcií, ale ľuďom sa to poväčšine páči. Zastavujú sa pri mne na ulici a hovoria mi, že som úžasný a že vyzerám vynikajúco. Určite sú tu aj nejakí hejteri, ktorí tomu nerozumejú, ale nezaujíma ma, čo si myslia," priznal Jonathan.

Ako vyzeral Jonathan pred operáciami, si môžete pozrieť na druhej strane článku.

Komentáre ( 0)