Prekliatie kaskadérov pokračuje: Dablér Vina Diesla bojuje o život!

23. 07 2019 17:00 | pet
Vin Diesel
Vin Diesel Foto: Profimedia.sk

Hollywoodska hviezda videla tragický incident na vlastné oči.

Povolanie filmového kaskadéra je určite riskantné a každý z nich o tom vie. Lenže v krátkom čase prišlo už k druhej tragickej udalosti, ktorá vrhá tieň pochybností ohľadom bezpečnosti na pľaci. 19. júla sa v Toronte stala nehoda počas výroby seriálu Titans, pri ktorej zahynul koordinátor koskadérov Warren Appleby. Ani nie o týždeň neskôr bojuje o život ďalší kaskadér!

Podľa portálu The Sun ide o dabléra akčnej hviezdy Vina Diesla, ktorý momentálne vo Veľkej Británii pracuje na deviatom pokračovanie kultovej série Rýchlo a zbesilo. Kaskadér Joe Watts utrpel vážne zranenia hlavy pri nakrúcaní skoku z balkóna a skončil v kóme. Podľa svedkov sa mu pretrhlo istiace lano a spadol z viac ako deväťmetrovej výšky.

Vin Diesel celý incident videl na vlastné oči. "Bol totálne v šoku a snažil sa udržať slzy. Keď Joe dopadol na zem, všetci kričali od hrôzy. Nehodu zaznamenali kamery a záznam si vyžiadala polícia. Výroba sa prerušila a celý štáb poslali okamžite domov," vyjadril sa jeden zo svedkov pre britský portál.

Jou Wats so snúbenicou Tilly Powell

zdroj: facebook.com/tilly.powell.75

Pre Vina Diesla sa touto nešťastnou udalosťou opäť zhmotnila nočná mora. V roku 2002 zomrel jeho dablér Harry O‘Connor pri nakrúcaní akčnej snímky xXx, keď s padákom narazil do mosta a okamžite bol mŕtvy. Tragicky zahynul aj Dieslov kolega z Rýchlo a zbesilo Paul Walker. Americký herec neprežil autonehodu v roku 2013.

Komentáre ( 0)