Ľudia nechápali: Nikto nečakal, že sa Kate a William objavia na tomto mieste

23. 08 2019 10:20 | zv
Vojvodkyňa Kate a princ William
Vojvodkyňa Kate a princ William Foto: Profimedia.sk

V kráľovskej rodine bude po zverejnení týchto záberov zrejme opäť rušno.

Cestujúci komerčného letu z britského Norwichu do škótskeho mesta Aberdeen mali nečakaný zážitok. Spolu s nimi totiž cestovali aj princ William s manželkou Kate a ich troma deťmi. Manželia si tak evidentne na luxus nepotrpia, keďže letenka stála iba 73 libier.

Zábery, ako kráľovská rodina spolu s opatrovateľkou Mariou Borrallo a mamou Kate nenápadne vystúpila z lietadla, pričom William sám niesol všetku batožinu, rýchlo obletela internet. Keby ich ľudia v lietadle nespoznali, len málokto by asi veril, že sú to naozaj oni. Žiadny zbytočný humbug totiž okolo seba naozaj nerobili.

Vojvodkyňa držala najmladšieho Louisa v náručí a jeho súrodenci George a Charlotte poslušne kráčali za otcom. Na videu nie je ani vidieť, že by ich sprevádzala ochranka.

„Kráľovská rodina sedela úplne vpredu. Túto trasu lietam stále a netušil som, že s nami cestujú. Až neskôr som si uvedomil, že mama Kate sedela niekoľko radov predo mnou," vyjadril sa cestujúci pre portál MailOnline.

Sympatické zábery sa objavili len pár dni na to, ako sa na Williamovho brata a jeho polovičku Meghan spustila obrovská vlnka kritiky za to, že toto leto využili už trikrát súkromné lietadlo. To, že Kate a William budú teraz za tých skromnejších a sympatickejších, zrejme pohnutým vzťahom nepomôže.

Komentáre ( 0)