Şirin zo Sily ženy je v súkromí citlivá duša: Neuveríte, čo nosí stále so sebou

11. 09 2019 08:00 | jt
Sila ženy - Sirin
Sila ženy - Sirin Foto: Calinos Entertainment
Seray Kaya
Seray Kaya
Seray Kaya

Obľúbená herečka je v súkromí pravý opak svojej seriálovej postavy.

V tureckom romantickom seriáli Sila ženy prischla 28-ročnej herečke Seray Kaya úloha potvory Şirin.

Kučeravá herečka nám nedávno v exkluzívnom rozhovore prezradila, že jej kvôli jej seriálovej postave chodia aj nepríjemné správy od televíznych divákov. Jedna z nich ju však zranila v čase, keď prežívala najväčšiu bolesť a zomrel jej milovaný otecko.

"Keď som súhlasila hrať takúto postavu, očakávala som, že budem nenávidená. Ale ľudia, ktorí si zamieňajú reálny život so seriálom, dokážu použiť aj veľmi bolestivé slová. Dostala som napríklad správu: „Dúfam, že tvoja matka a otec zomrú. Dúfam, že aj tvoja sestra zomrie, ak nejakú máš." To ma skutočne rozrušilo, nedávno som totiž prišla o svojho otca. Táto správa mi naozaj ublížila. Takíto diváci si neuvedomujú, že aj my sme len obyčajní ľudia a že v našich životoch možno práve čelíme bolesti. To oni sa vlastne stanú skutočnou Şirin," zdôverila sa nám so svojím trápením.

PREČÍTAJTE SI AJ EXKLUZÍVNY ROZHOVOR S PREDSTAVITEĽKOU ŞIRIN: ZA ČO BY SVOJU POSTAVU NAJRADŠEJ PREFACKALA?

Seray je v súkromí mimoriadne citlivou osobou a svojho zosnulého otecka považuje za svoj životný vzor. Nedávno na sociálnej sieti pochválila videom, z ktorého je zrejmé, že svojho otecka nosí stále so sebou - žiaľ, už len na fotografii na jej kryte mobilného telefónu, aby ju stále ochraňoval.

Seray Kaya s fotkou otecka na mobile
Foto: Instagram Seray Kaya
 

Sledujte seriál Sila ženy - v pondelok až štvrtok o 20:30, na Doma!

 

Komentáre ( 0)