Maestro bojuje s akútnou leukémiou: Posiela odkaz fanúšikom

18. 09 2019 09:40 | dg
Karel Gott
Karel Gott Foto: Facebook/gottkarel

Svojich fanúšikov potešil ďalším akutálnym záberom.

Pred niekoľkými dňami potvrdil Karel Gott správu, ktorej sa všetci najviac obávali. Maestro trpí akútnou leukémiou.

„Nechcel som vás zaťažovať svojimi problémami, nie som ten, ktorý by o svojom súkromí, obzvlášť zdraví, verejne sám hovoril a nechával sa tak ľutovať. So svojou chorobou som sa chcel vďaka špičkovému tímu prof. Trněného vyrovnať sám, po boku svojej manželky a mojich najbližších,“ napísal v rozsiahlom statuse na sociálnej sieti.

„Pred štyrmi rokmi som pre agresívny nádor podstúpil veľmi intenzívnu liečbu, ktorá viedla k jeho úplnému zmiznutiu. Zhruba pred rokom a pol sa u mňa objavila porucha krvotvorby v podobe Myelodysplastického syndrómu. Cez niekoľko druhov liečby prešlo, bohužiaľ, toto ochorenie v uplynulých mesiacoch do akútnej leukémie. Podstupujem ambulantnú liečbu a chodím do nemocnice na kontroly, v rámci ktorých lekári sledujú môj celkový zdravotný stav,“ pokračoval a poprosil bulvárne médiá o rešpektovanie súkromia.

Zdroj: Facebook/gottkarel

O dva dni neskôr zverejnil český spevák, ktorý len prednedávnom oslávil 80. narodeniny, súkromný záber, na ktorom je spolu so svojou manželkou Ivanou, ktorá je preňho, ako sám napísal, infúziou.

Zdroj: Facebook/gottkarel

Svojich fanúšikov potešil ďalším akutálnym záberom. „Práve si čítam vaše ďalšie prekrásne odkazy a priania a mám z nich obrovskú radosť. Ďakujem vám...“ napísal v popise fotky Karel Gott.

Držíme palce a bojujte ďalej!

Zdroj: Facebook/gottkarel 

Komentáre ( 0)