Ďalšia hviezda Harryho Pottera v Bratislave: Neváhala a ľahla si na zem k Čumilovi!

23. 09 2019 12:30 | dg
Záber z filmu Harry Potter a Fénixov rád
Záber z filmu Harry Potter a Fénixov rád Foto: Profimedia.sk
Záber z filmu Harry Potter a Fénixov rád
Brendan Gleeson a Natalia Tena vo filme Harry Potter a Fénixov rád
Zľava Natalia Tena, Julie Walters, Mark Williams a David Thewlis vo filme Harry Potter a Polovičný princ

Hlavné mesto Slovenska si poriadne užila.

Zdá sa, že tento rok je Bratislava lákadlom pre hercov z čarodejníckej ságy Harry Potter. Po tom, čo koncom apríla navštívil Slovensko bulharský herec Stanislav Ianevski, ktorý stvárnil metlobalového hráča a študenta Durmstrangu Viktora Kruma, si naše hlavné mesto podmanilo ďalšiu hviezdu filmov o najslávnejšom čarodejníkovi.

Uplynulý víkend sa tu totiž nachádzala anglická herečka a hudobníčka Natalia Tena (34), ktorá si zahrala postavu čarodejnice Nymphadory Tonksovej (vždy, keď ju chytila zlosť, jej vlasy zmenili farbu, pozn. red.), neskôr manželky profesora Lupina. Obaja však v záverečnom boji dobra proti zlu zahynuli.

David Thewlis a Natalia Tena vo filme Harry Potter a Dary smrti II
Foto: Profimedia.sk
 

Natalia navštívtila Bratislavu pre pracovné povinnosti. Hlavné mesto Slovenska si podľa fotografií, ktoré zverejnila na sociálnej sieti, poriadne užila. Herečka neváhala a vyfotila sa s jednou z najznámejších sôch a tiež najväčších atrakcií v centre mesta - Čumilom. K soche si dokonca ľahla a Čumila nazvala "kovovým hasičom". Ako napísala, zem bola po "miestnom likéri" bezpečným miestom.

Zdroj: Instagram/nattenalady

Náš alkohol jej podľa všetkého zachutil, keďže neskôr zverejnila fotku s bratislavským rožkom plneným makom v ústach. Do popisu snímky napísala, že sa ním zbavila opice.

Zdroj: Instagram/nattenalady

ČLÁNOK POKRAČUJE NA ĎALŠEJ STRANE.

Komentáre ( 0)