Rozlúčte sa s maestrom. TV Markíza prinesie zádušnú omšu za Karla Gotta v priamom prenose

10. 10 2019 12:40 | mm
Posledná rozlúčka s Karlom Gottom
Posledná rozlúčka s Karlom Gottom Foto: TV Markíza

S vysielaním začíname v sobotu o 10.30 h.

V piatok TV Markíza odvysiela živé vstupy z poslednej rozlúčky pre verejnosť, priamy prenos zo sobotnej zádušnej omše prinesie v mimoriadnej relácii.

Najbližšie dva dni sa bude celé Česko a Slovensko naposledy lúčiť s nezabudnuteľným spevákom Karlom Gottom. V piatok 11. októbra 2019 sa v pražskom Paláci Žofín uskutoční posledná rozlúčka pre verejnosť, ktorú bude televízia Markíza pokrývať v štyroch mimoriadnych živých vstupoch o 11:45, 13:43, 14:56 a 15:57. Zo štúdia v Záhorskej Bystrici sa divákom bude prihovárať moderátor Viktor Vincze, aktuálne informácie priamo z Prahy naživo sprostredkuje redaktor spravodajstva Martin Petro.

V sobotu 12. októbra 2019 o 10:30 zaraďuje TV Markíza do vysielania mimoriadnu reláciu s názvom Posledná rozlúčka s Karlom Gottom. Diváci si v rámci nej budú môcť pozrieť priamy prenos zádušnej omše, ktorú bude v katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha na Pražskom hrade slúžiť kardinál Dominik Duka.

Mimoriadnu reláciu bude moderovať Zlatica Švajdová Puškárová, ktorá v štúdiu privíta známeho hudobného experta Juraja Čurného a moderátora a speváka Štefana Skrúcaného. Divákom pripomenú výraznú osobnosť maestra Karla Gotta, ako aj jeho fenomenálnu kariéru a rozsiahle dielo. V živých vstupoch z Prahy sa s aktuálnymi informáciami opäť prihlási redaktor Martin Petro. Po odvysielaní bude relácia dostupná v bezplatnom videoarchíve Markíza Plus na markizaplus.sk.

Téme sa budú intenzívne venovať aj všetky štandardné spravodajské a publicistické relácie TV Markíza - Televízne noviny, Teleráno a Reflex. Dianie bude podrobne mapovať aj spravodajský portál tvnoviny.sk a televízny portál markiza.sk, v piatok od 8:00 budú môcť návštevníci sledovať aj nepretržitý online stream.

PR oddelenie skupiny Markíza

Komentáre ( 0)