Najväčší hollywoodski tajnostkári. Prvýkrát ukázali bábätko

17. 10 2019 10:50 | zv
Šťastní trojnásobní rodičia.
Šťastní trojnásobní rodičia. Foto: Profimedia.sk

A zrejme prezradili aj pohlavie.

Ryan Reynolds a Blake Lively sú jednoznačne najväčší tajnostkári Hollywoodu. Dvojici si napriek tomu, že ich poznajú milióny ľudí po celom svete a paparazzov majú vždy za pätami, podarilo utajiť tretie tehotenstvo dlhé mesiace a rovnako to bolo aj s príchodom ich bábätka na svet.

Manželia oznámili verejnosti, že sú trojnásobní rodičia, približne dva mesiace po tom, čo Blake porodila. Ako sa im darí byť takíto nenápadní, je pre mnohých veľkou záhadou. Ryan teraz prvýkrát zdieľal fotku ich najmladšieho dieťatka a zrejme konečne prezradil, či je to chlapec alebo dievčatko.

Zdroj: Twitter/VancityReynolds

K spoločnej fotke s Blake a bábätkom, ktorú zverejnil na Twitteri, totiž napísal, že chce svojim dcéram dopriať, aby si užili rovnaké prírodné ihriská, na akých vyrastal aj on. Taktiež upozornil na to, aké je dôležité dbať na ochranu klímy v jeho rodnom Vancouveri, kde záber vznikol.

Z tohto statusu sa všetci domnievajú, že šťastní rodičia sa opäť tešia z dcérky. Čo slávni manželia ale stále taja, je meno ich tretej ratolesti. Okrem tretej dcérky sa tešia z dvojročnej Inez a štvorročnej James.

Komentáre ( 0)