Miley poburuje novou fotkou: Jej ruka skončila vo frajerovom rozkroku

18. 10 2019 10:10 | dg
Miley Cyrus a Cody Simpson
Miley Cyrus a Cody Simpson Foto: Instagram/mileycyrus

Nebola by to Miley, keby dala kontroverznosť bokom.

Všetko nasvedčuje tomu, že Miley Cyrus (26) a Liam Hemsworth (29) sa k sebe jednoducho nehodili. Dvojica sa síce zosobášila pred menej ako rokom (áno si povedali 23. decembra), už aj ide od seba. Pri vyplnení žiadosti o rozvod austrálsky herec uviedol ako dôvod neprekonateľné rozdiely.

Hoci šli obaja každý svojou cestou, už za krátky čas stihli skončiť v náručí niekoho nového. Miley sa to dokonca podarilo dvakrát. Najprv pár týždňov randila s blogerkou Kaitlynn Carter, krátku romancu však ukončila a už tvorí pár so spevákom (tiež Austrálčanom) Codym Simpsonom.

Bývalá Disney hviezda sa na Instagrame, kde ju sleduje už 100 miliónov fanúšikov, pochválila čierno-bielou fotkou, na ktorej dvojica ukázala nové tetovania. O tie sa postaral celebritný tatér Nico Bassill vo svojom privátnou štúdiu v LA.

Zdroj: Instagram/mileycyrus

A nebola by to predsa Miley, keby nechala kontroverznosť bokom. Na instagramovom konte portálu Breatheheavy sa objavil takmer identický záber. Okrem toho, že je farebný, je ešte v čomsi rozdielny. Mileyina ruka skončila pri fotení v Codyho rozkroku.

Zdroj: Instagram/breatheheavy

Komentáre ( 0)