Miley otrčila povestné bradavky o zrkadlo. Tielko ani nebolo potrebné

23. 10 2019 15:00 | dg
Miley Cyrus
Miley Cyrus Foto: Instagram/mileycyrus

Speváčka je opäť vo svojom živle.

Šialenstvo zvané Hannah Montana zanechalo na jej predstaviteľke, pochopiteľne, značné stopy - v pozitívnom, ale aj negatívnom zmysle.

Z malej Miley Cyrus vyrástla dospelá žena, a keď v roku 2013 vydala kontroverzný videoklip ku skladbe Wrecking Ball, všetci vedeli, že Hannah Montana je nenávratne preč.


Jeden exces striedal druhý a všetko nasvedčovalo tomu, že práve Liam Hemsworth, ku ktorému sa znovu vrátila, ju drží pri zemi. Manželstvo, ktoré dvojica uzavrela 23. decembra minulého roku, je však v troskách a obaja usúdili, že najlepšie pre nich bude ísť od seba (Liam v žiadosti o rozvod uviedol ako dôvod neprekonateľné rozdiely, pozn. red.).

Miley ihneď skončila v novom narúčí, tentoraz ženskom. Pár týždňov tvorila pár s blogerkou Kaitlynn Carter, romanca sa však skončila a 26-ročná speváčka vhupla do ďalšieho vzťahu. Jej (aktuálnym) vyvoleným je austrálsky spevák Cody Simpson.

Všetko nasvedčuje tomu, že bývalá Disney hviezda sa pri hereckej hviezde musela veľmi krotiť, no konečne je opäť sama sebou. Dala si urobiť nové tetovanie, na Instagrame nájdete video, v ktorom ukazuje prostredník, fotku ruky vo frajerovom rozkroku a tiež fotky o zrkadlo - najprv v spodnej bielizni, no najnovšie aj v tielku, ktoré v podstate nebolo vôbec potrebné, pretože jej bradavky presvitali jedna radosť.

Zdroj: Instagram/mileycyrus

Zdroj: Instagram/breatheheavycom

Komentáre ( 0)