Je to vonku! V Priateľoch bol jeden z hercov naozaj zaľúbený do kolegyne

14. 11 2019 13:50 | zv
Priatelia
Priatelia Foto: ©Warner Bros/Courtesy Everett Collection

A vraj sa cez to doteraz úplne nepreniesol.

Hrali zaľúbencov Chandlera a Monicu, ktorí si v seriáli Priatelia povedali áno a na záver si preto, lebo nemohli mať vlastné deti, adoptovali dvojičky. Po 25 rokoch od premiéry legendárneho seriálu sa dostala na verejnosť informácia, že Matthew Perry mal aj v reálnom živote ku svojej kolegyni Courteney Cox blízko, píše MailOnline.

Zdroj Us Weekly tvrdí, že Matthew (50) bol do Courteney (55) skutočne zamilovaný a odteraz sa cez to úplne nepreniesol... Dvojica si nedávno spolu vyrazila na obed a herečka k spoločnej fotke napísala, že je šťastná, že sú skutoční priatelia.

Zdroj:Instagram/courteneycoxofficial

Informácia o tajnej láske sa dostalo von po tom, čo sa dlhodobo špekuluje, že herci z Priateľov pracujú na novom spoločnom projekte. Jennifer Aniston sa vyjadrila, že pokračovanie seriálu sa konať nebude, no je pravda, že sa chystá niečo iné.

V poslednom období sa totiž partička stretáva naozaj často, z čoho sú ich fanúšikovia viac ako nadšení.

Zdroj:Instagram/jenniferaniston

Courteney bola vydatá za Davida Arquetta v rokoch 1999 až 2013 a momentálne randí s rockovou hviezdou Johnym McDaidom. Matthew mal v minulosti najvážnejšie známosti Yasmine Bleeth, Juliu Roberts a Lizzy Caplan.

O tom, že by medzi Chandlerom a Monicou bolo niekedy niečo viac aj v reálnom živote, sa nikdy nehovorilo.

Komentáre ( 0)