Chceli by ste sa uliať z práce alebo zatajiť neveru? Zišli by sa vám alibi na kľúč

22. 11 2019 19:00 | markiza.sk
Alibi na kľúč (Alibi.com)
Alibi na kľúč (Alibi.com) Foto: Profimedia.sk

Hrdinovia francúzskej komédie vždy všetko dokonale zariadia tak, že nikto o ničom ani len netuší. Veci sa však dokážu pekne zamotať...

Chceli by ste sa uliať z práce? Alebo zatajiť neveru a naplno si užívať milenecký vzťah tak, aby vám na to partner alebo partnerka neprišli? Ísť na futbal namiesto toho, aby ste museli ísť na večeru s príbuznými alebo mať len skrátka chvíľu pokoj od všetkého a všetkých? Pre firmu s názvom Alibi na kľúč to nie je žiadny problém.

Hrdinovia francúzskej komédie vždy všetko dokonale zariadia tak, že nikto o ničom ani len netuší. Veci sa však dokážu pekne zamotať... Greg, kráľ všetkých možných alibi, boh nerestí a tajomstiev, sa bezhlavo zamiluje. Jeho priateľka je krásna, sympatická, úžasná vo všetkých smeroch a Grega takisto miluje. Nedokáže však zniesť lož, a tak Greg pred ňou radšej tají, čo robí a čomu sa jeho agentúra venuje. To je ale iba začiatok.

Keď sa zoznámi s rodičmi svojej životnej lásky, zistí, že jej otca veľmi dobre pozná. Práve mu totiž pripravil neprestrieľné krytie na jeho víkendové zálety. Lavína priam šialených udalostí, problémov a zvratov na seba nenechá dlho čakať. A hneď ako jedna nemilá situácia odznie, už je tu druhá... a tretia... a štvrtá.

Alibi na kľúč je komédia, ktorá vás naučí hovoriť pravdu a nič iné len pravdu. Alebo - druhá možnosť - získať poriadne alibi.

Alibi na mieru sledujte na VOYO.markiza.sk.


 

Komentáre ( 0)