Očakávaná módna udalosť je za nami: Holé modelky zatienili krásne dámy

03. 12 2019 10:00 | zv
British Fashion Awards 2019
British Fashion Awards 2019 Foto: Profimedia.sk
Chiara Ferragni
Rihanna
Winnie Harlow

Ikony ukázali mladším ročníkom, že aj bez nahotín môžu zažiariť.

Jedna z najväčších módnych udalostí roka, kedy je červený koberec plný topmodeliek, dizajnérov, speváckych aj hereckých hviezd, je za nami. V pondelok sa konali British Fashion Awards 2019, ktoré sa vrátili do kultového londýnskeho dejiska The Royal Albert Hall.

Počas prestížneho večera ocenili kreativitu a inováciu v móde, oslávili jednotlivcov, ktorých fantázia priniesla na globálny módny trh v posledných 12 mesiacoch nový rozmer a taktiež značky a podniky, ktoré zmenili možnosti v oblasti módy.

Ocenenie si tento rok prevzala aj Rihanna za značku Fenty. Všetkých ocenených nájdete TU. Okrem víťazov celý svet zaujímali aj pozvaní hostia, ktorí sa na túto udalosť vždy patrične pripravia. Tento rok to nebolo inak.

Na červenom koberci nechýbali ani také ikony ako Cate Blanchett či Julia Roberts, ktoré ukázali, ako vyzerajú pravé dámy. Okrem nich dostali pozvánku aj momentálne najobsadzovanejšie modelky, ktoré sa s prílišným zahaľovaním netrápili. Taká 18-ročná Kaia Gerber prišla len v podprsenke.

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII.

Komentáre ( 0)