Veľké zmierenie hviezd Vymenených životov? Najskôr na seba kydali a teraz toto

04. 12 2019 08:00 | jt
Vymenené životy
Vymenené životy Foto: Global Agency

Vzájomné rozbroje majú prekvapivý koniec.

Úspešný turecký seriál Vymenené životy si zamilovali aj slovenskí diváci. Aj v súčasnosti môžete na Doma sledovať jeho záverečnú, tretiu sériu.

Práve herečka Nurgül Yesilcay, alias seriálová Gülseren, zo seriálu v priebehu druhej série odišla pre vážne nezhody s predstaviteľom Cihana, hercom Erkanom Petekkayom a jej postava musela v seriáli zomrieť.

Vymenené životy
Foto: Global Agency
 

Nurgül sa totiž po nepríjemnej hádke, ku ktorej malo medzi oboma dôjsť na pľaci kvôli tomu, že Erkan s ňou odmietol nakrútiť vášnivú bozkávaciu scénu, ktorú mali v scenári (Erkan sa z osobných dôvodov už dávnejšieho rozhodol podobné scény viac s nikým netočiť – kvôli manželke a konzervatívnej tureckej verejnosti sa odmieta bozkávať so seriálovými partnerkami na ústa), rozhodla na vlastnú žiadosť zo seriálu odísť, pretože za týchto okolností si už s ním ďalšiu spoluprácu jednoducho nedokázala predstaviť.

Rovnako negatívne sa na adresu hereckej kolegyne vyjadroval aj Erkan a dokonca na ňu pre jej vyjadrenia podal trestné oznámenie. Zdá sa však, že dvojica po rokoch už na vzájomné spory zabudla. V jednom z nedávnych rozhovorov totižto Erkan priznal, že mal s Nurgül naozaj problémy.

Dokonca odhali, že ich spory skončili pred súdom, ale neskôr trestné oznámenia stiahli. Nurgül je podľa jeho slov dobrá kolegyňa a priateľka a všetky zlé veci sú už za nimi. Ako ďalej dodal, ak sa s ňou stretne, určite ju pozdraví, a nemá s ňou žiadny ďalší problém. Nuž, ktovie, ako sa na jeho dnešné vyjadrenia pozerá herečka...


Sledujte pokračovanie tureckého seriálu Vymenené životy vždy v pondelok až štvrtok o 22.30, v televízii Doma!

 


Komentáre ( 0)