Justin prelomil mlčanie: Verejne priznal, čo stváral s kolegyňou

05. 12 2019 11:00 | zv
Justin Timberlake
Justin Timberlake Foto: Profimedia.sk

Sypal si popol na hlavu.

Justin Timberlake sa v posledných dňoch stal terčom klebiet a nemilých článkov. Pred niekoľkými dňami ho totiž paparazzi nafotili, ako sa opitý na súkromnom večierku drží za ruku s hereckou kolegyňou Alishou Wainwright, ktorá ho taktiež držala za koleno a stehno.

Kým u nás tento „škandálik" utíchol rýchlejšie, ako sa vôbec začal, v Amerike ženatému spevákovi a hercovi pokoj ešte nedali. Toľko rýpali, až to nakoniec vzdal a konečne sa k jeho excesu vyjadril. Justin v statuse na Instagrame všetkých uistil, že medzi ním a Alishou nič nie je, no taktiež oľutoval, čo urobil po požití nadmerného množstva alkoholu.

profimedia-0484658809.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Miláčik Ameriky napísal, že sa snaží držať mimo klebiet, ako sa dá, no tentoraz sa musí vyjadriť, pretože zraňujú ľudí, ktorých miluje a musí uviesť veci na pravú mieru. „Nič sa medzi mnou a mojou hereckou kolegyňou nestalo. V tú noc som sa veľmi opil a ľutujem moje správanie. Toto nie je príklad, aký by som chcel dávať môjmu synovi. Ospravedlnil som sa mojej úžasnej manželke aj rodine za to, že si museli prejsť takou zahanbujúcou situáciou a budem sa sústreďovať na to, aby som bol tým najlepším manželom a otcom, akým môžem byť," sypal si popol na hlavu.

Jusitn na záver dodal, že je naozaj hrdý, že môže robiť na filme Palmer. Vyzerá to tak, že týmto zavrel ústa všetkým zvedavcom, ktorí chceli vedieť, čo sa v osudnú noc presne stalo. Alebo nie?

Zdroj:Instagram/justintimberlake

Komentáre ( 0)