Trailer: Rami Malek v jednom z najočakávanejších filmov roka 2020

06. 12 2019 14:00 | dg
Rami Malek vo filme No Time to Die
Rami Malek vo filme No Time to Die Foto: Profimedia.sk

V poradí 25. bondovka No Time to Die bude mať premiére v apríli budúceho roka.

Britský herec Daniel Craig sa v úlohe nesmrteľného agenta 007 predstaví aj v očakávanej časti No Time to Die, ktorá bude mať premiéru v apríli budúceho roka.

Filmová spoločnosť už oficiálne predstavila upútavku k filmu. Za necelé dva dni má viac než dva a pol minútový trailer vyše 8,5 milióna pozretí.

 

Bude to jeho posledná bondovka

Britský herec Daniel Craig oficiálne potvrdil, že ukončil účinkovanie vo filmoch o tajnom agentovi Jamesovi Bondovi. Informoval o tom on-line denník The Independent.

Päťdesiatjedenročný anglický herec na otázku nemeckých médií, či jeho čas v tejto úlohe už vypršal, odpovedal: „Áno, bude musieť prísť niekto iný. Bola to nesmierne náročná práca, ale ide o rozsiahle spoločné dielo. Jednou z najdojemnejších vecí je pre mňa v súvislosti s dokončením tohto filmu skutočnosť, že s niekoľkými ľuďmi spolupracujem už 30 rokov.“

No Time to Die je Craigovou piatou a celkovo 25. bondovkou produkčnej spoločnosti Eon. Craig predtým Jamesa Bonda stvárnil vo filmoch Casino Royale (2006), Quantum of Solace (2008), Skyfall (2012) a Spectre (2015).

V najnovšom pokračovaní účinkujú aj Christoph Waltz, Rami Malek, Léa Seydoux, Naomie Harris, Ben Whishaw, Ana de Armas, Ralph Fiennes, Jeffrey Wright a Lashana Lynch.

Jeho nástupcom bude takmer určite herec výlučne z Britských ostrovov. Medzi adeptmi na ďalšieho predstaviteľa agenta 007 figurujú Aidan Turner, Idris Elba a Tom Hiddleston.

Celý trailer na novú bondovku nájdete na druhej strane.

Komentáre ( 0)