Záhadná tragédia: Známu modelku našli v kríkoch nahú s ťažkými zraneniami!

14. 01 2020 15:00 | pet
Ksenia Puntus
Ksenia Puntus Foto: instagram.com/k_ksusha

Vypadla z balkóna sama?

Ruská modelka Ksenia Puntus bojuje o svoj život. V noci zo soboty na nedeľu údajne spadla z balkóna bytu jej priateľa v Moskve a nahé telo známej tváre prestížnych módnych časopisov objavil v kríkoch podľa Daily Mail až o niekoľko hodín pracovník komunálnych služieb.  

Dvadsaťjedenročná modelka utrpela množstvo zranení a dlhší čas ležala vonku vo vážnom stave pri teplote mínus 5 stupňov Celzia. Lekári po prevoze do nemocnice diagnostikovali viaceré zranenia hlavy a hrudníka, zlomeniny panvy, rebier a nôh.

Tragický prípad zastiera závoj záhadnosti a zatiaľ nie je vôbec jasné, čo sa stalo. Polícia okamžite vypočula modelkinho priateľa Andreja Bakova. Ten sa vraj v čase modelkinho pádu z balkóna nachádzal v byte. Jej telo sa však našlo až o niekoľko hodín a Bakov údajne v tom čase spal.

Podľa vyjadrenia modelkinej priateľky Alesii Kafeľnikovovej (dcerá bývalého úspešného tenistu Jevgenija Kafeľnikova) pre britský portál ide o mimoriadnu tragédiu. Kseniu už dvakrát operovali a vraj si nepamätá vôbec nič okrem svojho mena.

zdroj: instagram.com/k_ksusha

Komentáre ( 0)