Harry a Meghan už dostali prvú ponuku, ako by si mohli zarobiť milióny

19. 01 2020 19:05 | TVnoviny.sk/TV Markíza
Harry a Meghan
Harry a Meghan Foto: TV Markíza

Kráľovná v stanovisku zdôraznila, že budú vždy milovanými členmi rodiny. Podľa expertov však dosiahli možno väčšiu nezávislosť, ako pôvodne chceli.

Tvrdý odchod z kráľovskej rodiny. Princ Harry s manželkou Meghan stratia titul „ich kráľovská výsosť". Prídu tiež o peniaze z verejných zdrojov a nebudú vystupovať v mene kráľovnej. Takýto koniec pre kráľovský pár čakal podľa expertov málokto.

Zo života plného kráľovských oficialít odchádzajú úplne. Harry a Meghan sa s kráľovnou Alžbetou II. dohodli, že prídu o svoje tituly a vrátia štátu peniaze, za ktoré zrekonštruovali svoje sídlo. Po novom zaň dokonca budú platiť nájomné.

Kráľovná v stanovisku zdôraznila, že Harry, Meghan a ich syn Archie budú vždy milovanými členmi rodiny. Podľa expertov však dosiahli možno väčšiu nezávislosť ako pôvodne chceli.

„Kráľovná použila skutočne milé slová, no myslím si, že sa za tým dá odčítať správa: Mám toho dosť, musíte ísť. Dala najavo, že sa s ňou nemôžu zahrávať," hovorí Angela Levin, kráľovská biografka.

K situácii sa vyjadril aj Meghanin otec, s ktorým od svadby s Harrym nemá dobrý vzťah. Dcérinmu rozhodnutiu vraj nerozumie.

„Splnil sa jej sen každého dievčaťa. Stala sa princeznou. A len tak to zahodila. Ničia jednu z najväčších a najdlhšie pôsobiacich inštitúcií na svete," vyhlásil Thomas Markle, otec Meghan.

Harry a Meghan si však aj naďalej ponechajú tituly vojvodov zo Sussexu. Harry navyše stále zostáva princom, pretože sa ním narodil. Nič sa nemení ani v poradí následnosti na trón Harry bude aj naďalej šiesty následník. Otázku ich bezpečnosti palác stále nekomentoval. Žiť budú zatiaľ prechodne v Kanade.

Ako presne si bude slávny pár zarábať zatiaľ nie je jasné. Záujem o nich však už oficiálne potvrdila video služba Netflix.

 

Komentáre ( 0)