Rozprávkový pondelok na VOYO: Ovečka Shaun vo filme

20. 01 2020 18:00 | markiza.sk
Ovečka Shaun vo filme
Ovečka Shaun vo filme Foto: Profimedia.sk

Budú Shaun a kamaráti schopní nájsť svojho farmára skôr, než sa stratí navždy?

Život na farme je nekonečná nuda. Každý deň plynie v rovnakom rytme. Shaun musí poslúchať a robiť to, čo mu nariadi farmár. Ako len mať jeden jediný deň voľna? To chce poriadny plán.

Shaun teda vymyslí spôsob, ako mať zase jeden deň odpočinku. Aj plánovať však treba vedieť a každý plán sa môže zvrtnúť! Shaun a ďalšie ovce prídu s trikom, ako uspať farmára. Skáču stále dokola cez ohradu, farmár počíta, počíta a počíta svoje ovečky, až nakoniec zaspí. Ovce následne farmára opatrne uložia do starého karavanu na rohu ihriska a predstierajú, že je noc. Keď farmárov verný pes Bitzer zistí, čo urobili ovce, celý plán sa končí.

Bitzer sa snaží farmára dostať z karavanu, no ten sa uvoľní a vyjde na diaľnicu spolu so spiacim farmárom vnútri. Bitzer vyrazí za karavanom, ktorý smeruje priamo do veľkomesta. Shaun a ovčie stádo zatiaľ hospodária na farme. Farmár a pes sa z mesta stále nevracajú a na farme zavládne chaos. Stádo s ovečkou Shaun na čele sa rozhodne napraviť svoju chybu a vydá sa do veľkomesta nájsť farmára a jeho verného Bitzera. Na tejto záchrannej ceste ich čaká veľké dobrodružstvo.

Budú Shaun a jeho kamaráti schopní nájsť svojho farmára skôr, než sa navždy stratí?

Ovečku Shaun vo filme sledujte exkluzívne na VOYO!

 

Komentáre ( 0)