Kráľovská rodina nadšená nebude: Po odchode Harryho a Meghan prišla ďalšia rana

23. 01 2020 09:00 | tasr
Kráľovná Alžbeta II.
Kráľovná Alžbeta II. Foto: Joe Giddens/PA via AP

Ktovie, čo na to povie kráľovná Alžbeta II.

Televízna stanica HBO pripravuje nový kreslený seriál, ktorý bude satirizovať britskú kráľovskú rodinu z pohľadu šesťročného princa Georga. Seriál vytvoril americký producent Gary Janetti, ktorý stojí aj za animovaným sitkomom Griffinovci.

Seriál s názvom The Prince sa bude zaoberať "strasťami a slasťami života kráľovského dieťaťa", uviedol Janetti, ktorý zároveň nadabuje postavu malého následníka trónu, informovala v stredu spravodajská stanica Sky News.

Vznik seriálu bol inšpirovaný Janettiho humorným účtom na sociálnej sieti Twitter, na ktorom očami princa Georga vtipne komentuje hlavné udalosti dňa týkajúce sa kráľovskej rodiny a celebrít. Účet má takmer milión odberateľov.

Na dabingu ďalších členov britskej kráľovskej rodiny sa bude podieľať tím hercov z USA a Británie.

Princovi Harrymu prepožičia svoj hlas Orlando Bloom, zatiaľ čo Meghan nahovorí Condola Rashad. Lucy Punch bude vystupovať ako vojvodkyňa Catherine, Iwan Rheon ako princ William, Tom Hollander ako princ Philip i ako princ Charles, Frances De La Tour ako kráľovná Alžbeta II. a Alan Cumming ako Georgov komorník Owen.

Miesto v seriáli dostane aj jeho mladšia sestra princezná Charlotte či kráľovnini psi plemena Welsh Corgi Pembroke.

Seriál bude podľa Sky News pravdepodobne ťažiť aj z nedávneho škandálu "megxit", keď Harry a Meghan oznámili, že sa vzdávajú svojho postavenia vysokopostavených členov britskej kráľovskej rodiny a sťahujú sa do Kanady, kde hodlajú žiť ako radoví občania.

Komentáre ( 0)