Je známa príčina smrti mladého rapera († 21). Najhoršie dohady sa potvrdili

23. 01 2020 11:00 | dg
Juice Wrld
Juice Wrld Foto: Instagram/juicewrld999

Slávny raper zomrel len šesť dní po tom, čo oslávil 21. narodeniny.

Začiatkom decembra minulého roku portál TMZ informoval o tragickej smrti talentovaného speváka a rapera Jarada Anthonyho Higginsa, ktorý bol známy pod menom Juice Wrld. Len šesť dní pred smrťou oslávil 21. narodeniny.

Podľa informácií portálu došlo k smrti na letisku v Chicagu. Očití svedkovia tvrdia, že raper mal záchvat, keď prechádzal letiskom. Keď prišli na miesto záchranári, mal krvácať z úst. Počas prevozu do nemocnice bol stále pri vedomí, krátko po príchode do nemocničného zariadenia, žiaľ, zomrel.

Hoci dohady o možnej príčine smrti boli rôzne, ten istý portál prišiel s overenými faktami. Ako tvrdí súdny lekár z Chicaga, Juice Wrld zomrel na predávkovanie drogami. V jeho tele bol nájdený oxykodón a kodeín. TMZ ďalej píše, že svedkovia na letisku videli, ako raper prehltol tabletky lieku Percocet v snahe ukryť ich pred federálnymi agentmi (oxykodón je hlavnou zložkou lieku Percocet).

V batožine sa tiež našlo vyše 30 kilogramov marihuany v niekoľkých vákuovo balených obaloch. Nikto však v tomto prípade nebol obžalovaný.

Juice Wrld
Foto: Profimedia.sk
 

Jeho kariéra bola na vzostupe, na konte mal spoluprácu s Ellie Goulding či Travisom Scottom a jeho videá majú na YouTube viac než jednu miliardu pozretí.

Juice Wrld bol súčasťou európskeho turné Nicki Minaj, nevynechal ani Slovensko, keďže však interpretka koncert zrušila, nakoniec nevystúpil.

Na sociálnej sieti Twitter sa už stihli vyjadriť raper Lil Nas X či speváčka Camila Cabello.

Komentáre ( 0)