Dve nevesty a len jedna svadba? V komédii je možné všetko

24. 01 2020 18:00 | markiza.sk
Dve nevesty a jedna svadba
Dve nevesty a jedna svadba

Má to však jeden háčik.

Marie (Anna Polívková) je typická mestská single. Pracuje síce ako úspešná televízna moderátorka, ale vo vzťahoch má dar priťahovať samých blbcov. Naopak jej sestra Karolína (Ester Geislerová) už toho pravého našla a plánuje svadbu.

Práve preto Marie prichádza po dlhej dobe za rodinou na návštevu do svojej rodnej dediny. Doma stretáva svoju dávnu lásku, Jiřího (Jaroslav Plesl). V okamihu je jasné, že ich city nie sú minulosťou a skončia spolu v posteli. Celá vec však má jeden veľký háčik. Práve Jiří je totiž snúbencom jej sestry...

Film stihli nakrútiť za neuveriteľných 18 dní a výsledok stojí za to. Za úspechom rozhodne stojí fakt, že sa na pľaci stretla skvelá partia.

Ester Geislerová, ktorá v snímke stvárnila postavu Karolíny, nám v rozhovore povedala, že počas páuz sa všetci výborne bavili, keď sa zapla kamera, začali hrať, a keď sa kamera vypla, pokračovali v zábave.

Herec Roman Blumaier si v komédii Dve nevesty a jedna svadba zahral permanentne opitého Radka. Pri nakrúcaní vznikla jedna vtipná príhoda, o ktorej nám porozprával. Sledujte video.

(Reportáž bola nakrútená v apríli 2018, pozn. red.)

 

Komédiu Dve nevesty a jedna svadba si môžete pozrieť už teraz na VOYO!

 

Komentáre ( 0)