Hviezda z Macochy sa zasnúbila: O ruku žiadala slovenskú modelku

25. 01 2020 08:00 | jt
Montserrat Oliver a Yaya Kosikova - zásnuby
Montserrat Oliver a Yaya Kosikova - zásnuby Foto: Instagram Montserrat Oliver

Dvojica sa zasnúbila po piatich rokoch.

Krásna mexická herečka Montserrat Oliver, ktorú diváci televízie Doma spoznali ako ukážkovú potvoru Patriciu (za ktorej vraždu sedela 25 rokov vo väzení Mária  v podaní herečky Victorie Ruffo) v kultovej telenovele Macocha, je zasnúbená. Jej vyvolenou je o dvadsať rokov mladšia slovenská priateľka, modelka a fotografka Jaroslava Košíková, vystupujúca pod umeleckým menom Yaya.

"Máme šťastnú novinku, o ktorú sa chceme s vami všetkými podeliť. Sme zasnúbené,“ napísala Yaya na sociálnej sieti.

Zdroj: Instagram/yayakosikova

Mexická herečka na svojom Instagrame neskôr napísala: "Povedali sme áno".

O ruku žiadala 53-ročná herečka. Pre slovenskú modelku pripravila originálne zásnuby. Uskutočnili sa v záhradnom domčeku, na ktorom svietil nápis MOYA (skratka ich mien Monserrat a Yaya).

Monserrat a Yaya sa zoznámili v roku 2015. Yayu herečke zoslal osud do života v čase, keď bola zúfalo osamelá a na dne, pretože sa nedokázala spamätať z bolestnej straty milovanej mamy a dvoch tiet. V tom dostala správu z neznámeho čísla prostredníctvom aplikácie WhatsApp od kohosi, kto sa jej predstavil ako Yaya - a presne tak rodina volala nielen jej nebohú mamu, ale i babičku! Osobne sa stretli o čosi neskôr - 7. marca 2015 na výstave fotografií v New Yorku. Prežili spolu nezabudnuteľný deň na pobreží newyorského Montauku - deň, ktorý zmenil ich životy... Teraz chystajú svadbu.

Dvojici na sociálnej sieti gratulovalo k zásnubám množstvo známych mien zo sveta telenoviel i česko-slovenského šoubiznisu. Blahoželáme!

Zdroj: Instagram/montserrat33

Komentáre ( 0)