Škandál na červenom koberci: Raper sa neudržal a hviezde "pomačkal" prsník

27. 01 2020 10:10 | markiza.sk
Cardi-B s manželom Offsetom.
Cardi-B s manželom Offsetom. Foto: Profimedia.sk
Cardi-B s manželom Offsetom.
Cardi-B
Chrissy Teigen

Každý sa nejako snaží zaujať.

V nedeľu večer sa v Los Angeles konal 62. ročník hudobných cien Grammy. Tento ročník jednoznačne ovládla 18-ročná Billie Eilish, ktorá si spolu s jej bratom, producentom Finneasom O'Connellom, odniesla 11 cien a bodovať sa jej podarilo vo všetkých hlavných kategóriách.

TIP: Grammy sú rozdané! Nováčik všetkých prevalcoval

Kým mladá speváčka hviezdila na pódiu vďaka svojmu talentu, iné dámy sa snažili zaujať aspoň na červenom koberci. Aj keď si neodniesli žiadnu cenu, nepovšimnuté určite nezostali. Najmä teda tie, ktoré sa snažili zo svojho tela ukázať čo najviac.

V tejto kategórii bola jasnou víťazkou Cardi-B, ktorej hlboký výstrih po pupok popieral fyzikálne zákony, pretože doteraz nikomu nie je jasné, ako sa jej podarilo udržať si prsia na mieste. Nad touto záhadou sa príliš nezamýšľal jej manžel, raper Offset. Ten si dokonca jej umelé vnady bez problémov pred zrakmi všetkých prítomných hostí poriadne pochytal. Aj takto sa dá zaujať.

Pozrite si aj outfity ostatných prítomných žien, ktoré, našťastie, nezabudli, že sú dámy a vulgárnostiam na červenom koberci sa vyhli.

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII.

Komentáre ( 0)