Obrovský škandál v rodine známej hviezdy! Basa na 25 rokov za pedofíliu

28. 01 2020 12:00 | dg
Nicki Minaj
Nicki Minaj Foto: Profimedia.sk

Znásilňovať mal opakovane svoju bývalú nevlastnú dcéru, ktorá mala v tom čase len 13 rokov.

Dvadsaťpäť rokov nepodmienečne! Takýto verdikt vyriekol v pondelok sudca newyorského súdu Robert McDonald pre brata Nicki Minaj, Jelaniho Maraja. Brata slávnej raperky odsúdili za pedofíliu, informuje portál TMZ.

Otrasný prípad, v ktorom sa riešilo obvinenie z predátorského sexuálneho útoku na dieťa a jeho ohrozenie, sa tiahol niekoľko rokov. Hoci je vinným už od novembra 2017, samotný súd trval menej než tri týždne.

Znásilňovať mal opakovane svoju bývalú nevlastnú dcéru. V tom čase 13-ročné dievča, ktorej meno ostáva neznáme, vypovedala na súde a detailne opísala, čo Maraj vykonával roky predtým, než ho chytili. Začať sa to celé malo v apríli 2015, píše Hollywood Life.

Obeť i jej brata mal Maraj dokonca zastrašovať v prípade, že čokoľvek prezradia. Jej vtedy osemročný brat vošiel do miestnosti, keď jeho sestru znásilňoval a podľa výpovede obete mu musela povedať, aby ostal potichu.

Ako ďalej píše TMZ, Nicki Minaj mala v roku 2017 navštíviť svojho brata vo väzení. Nemala to však urobiť kvôliu nemu, ale ich matke, aby ju podporila. Podľa portálu raperka nikdy nevypovedala na súde ako svedok, hoci obhajca jej brata tvrdí, že tak urobí.

Jelani Maraj
Foto: Profimedia.sk
 

Komentáre ( 0)