Sexica z Baywatchu po radikálnej premene: V živote by ste ju nespoznali

19. 02 2020 11:30 | zv
Caroline Holden
Caroline Holden Foto: Profimedia.sk

V 90. rokoch o nej síce snívali muži z celého sveta, no dnes je šťastná a zdravá!

Preslávili ju legendárne červené plavky, v ktorých zachraňovala topiacich sa ľudí v najznámejšom seriáli o plavčíkoch. Yasmine Bleeth patrila medzi najväčšie sexice Baywatchu a mnohí by povedali, že zatienila aj samotnú Pamelu Anderson.

Tmavovlasá kráska stvárnila postavu Caroline Holden, ktorá v 90. rokoch zlomila srdce nejednému mužovi. Dnes má 51 rokoch a od jej rozlúčky s hereckou kariérou a Holyywoodom ubehlo už 20 rokov.

profimedia-0335976729.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Yasmine odfotili na ulici v Los Angeles, ako bola na prechádzke so svojím psíkom a vyzerala mimoriadne spokojne. Je pravda, že by ste ju s najväčšou pravdepodobnosťou nespoznali, no jej by to určite neprekážalo, práve naopak.

FOTKY NÁJDETE TU.

Niekdajšia hviezda dobre vedela, prečo sa stiahla do úzadia a žije si svoj život. A ak niekto riešil v komentároch, že po jej sexy krivkách už niet stopy, tak by sa mal skôr zamerať na to, že teraz je šťastná a najmä zdravá.

V roku 2000 totiž vyšla na verejnosť informácia, že bojuje s drogovou závislosťou a o rok neskôr ju dokonca zatkli. Herečka sa vyliečila, no je si vedomá toho, že minulosť ju bude strašiť do konca života a navždy bude jej súčasťou.

Komentáre ( 0)