Speváčka sa stiahla do úzadia: Šokujúca pravda o tom, prečo to urobila

26. 02 2020 09:25 | dg
Duffy
Duffy Foto: Instagram/duffy

Slávna umelkyňa si prešla hotovým peklom.

O Duffy sme už dlhšiu dobu nepočuli. Tridsaťpäťročná welšská speváčka sa pred časom stiahla do úzadia a nikto nevedel prečo. Interpretka teraz vyšla s pravdou von.

Na sociálnej sieti zverejnila čiernobielu fotku so srdcervúcim popisom.

„Môžete sa len domnievať, koľkokrát som premýšľala nad tým, že toto napíšem. To, ako to napíšem a ako sa potom budem cítiť,“ začala. „Mnohí z vás sa zaujímajú o to, čo sa mi stalo, kam som zmizla a prečo,“ pokračovala.

Duffy kontaktoval novinár, ktorému minulé leto všetko rozrozprávala. Speváčka šokovala výpoveďou, keď napísala, že ju istý čas držali v zajatí, dokonca ju nadrogovali a znásilnili. „Prosím, verte mi, už som v poriadku a v bezpečí,“ uistila všetkých.

„Čudujete sa, prečo som svojím hlasom nevyjadrila všetku tú bolesť? Nechcela som svetu ukázať smútok v mojich očiach. Pýtala som sa samej seba, ako môžem spievať z celého srdca, keď ho mám zlomené?“ pokračovala.

Ako dodala, keď má niekto otázky, rada na ne odpovie. Zároveň sa poďakovala fanúšikom za to, že sú jej priateľmi. Fotku okamžite zaplavili tisíce komentárov.

Na záver všetkých poprosila, aby rešpektovali tento krok, ktorý urobila a aby nikto neotravoval jej rodinu. „Prosím o podporu, aby som z toho urobila pozitívnu skúsenosť,“ dodala.

Zdroj: Instagram/duffy

Jej hit Mercy, v ktorom spieva "You got me begging you for mercy", čo v preklade znamená "Prosíkaš ma o milosť" zrazu nadobúda úplne iný rozmer.


Komentáre ( 0)