Na Dajto prichádza finálová séria Teórie veľkého tresku: Čaká vás aj špeciálne prekvapenie

28. 02 2020 16:00 | jt
Teória veľkého tresku XII.
Teória veľkého tresku XII. Foto: Warner Bros.
Teória veľkého tresku XII.
Teória veľkého tresku XII.
Teória veľkého tresku XII.

Navyše môžete vyhrať originálne tričko priamo zo seriálu.

Začiatok konca je za rohom, už v pondelok 2. marca o 15.05 h totiž na obrazovkách televízie Dajto odštartuje slovenská premiéra záverečnej 12. série dnes už kultového sitkomu Teória veľkého tresku.

Málokto čakal, že sa niečo také môže vôbec stať, ale napriek tomu sa fanúšikovia v závere 11. série dočkali. Sheldon a Amy sa po mnohých vzťahových kotrmelcoch dočkali svojho veľkého dňa a bol pri tom (svojím spôsobom) prítomný nielen Stephen Hawking, ale aj Mark "Luke Skywalker" Hamill. Vydrží im však ich manželstvo?

Teória veľkého tresku XII.
Foto: Warner Bros.
 

Ale ani vzťah Penny a Leonarda sa nezaobíde bez turbulencií. Po tom, čo sa v minulej sérii rozhodli ešte s deťmi počkať, sa totiž objaví nečakaná ponuka. Zack, niekdajší bývalý priateľ Penny, sa vráti do mesta s novinkou, že sa oženil - ale aj s tým, že je neplodný. Zo zvláštnych (a poriadne komických) dôvodov sa však rozhodne požiadať o darovanie spermií práve Leonarda. Náš nešťastník tak čelí bizarnej voľbe, ktorá môže ohroziť aj jeho manželstvo s Penny.

Teória veľkého tresku XII.
Foto: Warner Bros.
 

Ako napokon dopadnú vzťahy oboch ústredných dvojíc, uvidíte už o pár dní vo finálnej sérii Teórie veľkého tresku. Ako bonus navyše budete môcť už od stredy 4. marca exkluzívne iba na webe markizaplus.sk nahliadnuť do zákulisia obľúbeného seriálu v špeciálnej epizóde, ktorou vás prevedú Kaley Cuoco a Johnny Galecki.

POZOR SÚŤAŽ: Vyhrajte originálne tričko "Bazinga" priamo od tvorcov seriálu Teória veľkého tresku. Zapojiť sa do súťaží budete môcť na Facebooku Televízie Markíza, Facebooku Dajto a Instagrame/tvmarkizaofficial.

Finálová séria Teórie veľkého tresku už od 2. marca každý deň popoludní na Dajto!

  

Komentáre ( 0)