Speváčka musela zrušiť svadbu: Priznáva, že to nebolo jednoduché

07. 04 2020 11:30 | KN
Jennifer Lopez
Jennifer Lopez Foto: Profimedia.sk

Jennifer Lopez v televíznej šou prehovorila o jednom z ťažkých životných rozhodnutí.

Čas zásnub mal Alex vybratý na minútu presne

Hoci Jennifer tvorí s Alexom Rodriguezom pár už nejaký čas, ešte pred rokom sa vyjadrovala, že svadbu neplánujú. Avšak dva mesiace po tomto prehlásení ju Alex požiadal o ruku. V tom istom čase médiami kolovali obvinenia z jeho nevery, na čom sa J. Lo len pobavila a prehlásila, že jej to je jedno, lebo vie, aká je pravda, aký je Alex a on zase vie, aká je ona. O tom, že si dal Alex na zásnubách skutočne záležať svedčí aj fakt, že ju požiadal o ruku presne o 18:29, pretože si odpozoroval, že v tomto čase je západ slnka najkrajší.

Jennifer bola vydatá už trikrát

Aj keď na to latino hviezda nevyzerá, má už 50 rokov a za ten čas stihla prežiť tri manželstvá, ktoré sa, žiaľ, rozpadli. V 90-tych rokoch bola vydatá za Ojani Noa, o tri roky neskôr za Crisa Judda a jej posledné manželstvo s Marcom Anthonym sa rozpadlo po desiatich rokoch pred šiestimi rokmi. Veríme, že v tomto manželstva sa Jennifer nájde a bude šťastná ako ona, tak aj jej rodina, na ktorú kladie taký dôraz. Netají sa tým, že dôležité je pre ňu najmä to, aby bola dobrou matkou.

J. Lo priznala, že dátum jej svadby ovplyvnila korona

Teda, nie konkrétne vírus, ale opatrenia, ktoré sa s vírusom spájajú. Hoci sa snažila Ellen z nej dostať čo najviac, Jennifer nevedela odpovedať, kedy sa svadba naozaj uskutoční, pretože je teraz v obmedzenom režime ako aj my všetci a celý svet. Ako uviedol denník Just Jared, Jennifer ráta, že sa situácia vykreslí behom pár mesiacov.

Pozrite si, ako Jennifer zvláda úlohu domáceho učiteľa!

Komentáre ( 0)