Najala si nájomného vraha, aby ju zabil. Toto je 6 faktov o Angeline Jolie

22. 05 2020 16:00 | KN
Toto je 6 faktov o Angeline Jolie
Toto je 6 faktov o Angeline Jolie Foto: Profimedia.sk

Krásna a talentovaná - to sú slová, ktoré dokonale vystihujú 44-ročnú hollywoodsku ikonu Angelinu Jolie.

Herečka si však ako každý prechádzala rôznymi životnými obdobiami, ktoré sa odrazili ako na jej psychickom tak i fyzickom zdraví. Pozrite sa na najzaujímavejšie fakty z jej života.

Nechala herectvo pre pohreby

Angelina rozvíjala svoj talent už počas puberty štúdiom v divadelnom inštitúte Lee Strasberga. To jej však nevydržalo dlho, pretože ju premkla jej slávna vášeň k mŕtvym. Namiesto hereckej kariéry sa rozhodla ísť študovať balzamovanie, aby sa mohla stať pohrebárkou.

Môže riadiť lietadlo

Je pilotkou. Presne tak, Angelina má licenciu pilota a dokonca sama jedno lietadlo vlastní, na ktorom sa občas rada aj sama „odvezie".

Chcela sa nechať zabiť, ale rozmyslela si to

Herečka si najala človeka, ktorý ju mal zavraždiť. Ten bol však profesionálom a vedel, že ľudia si prechádzajú rôznymi psychickými rozpoloženiami. Dal preto Angeline mesiac na to, aby sa rozhodla, či objednávka jej vlastnej vraždy platí. A dobre urobil, Angelina si to naozaj rozmyslela. A prečo sa rozhodla práve pre nájomného vraha? Mala pocit, že to bude pre jej rodinu prijateľnejšie ako samovražda. Rafinovaná žena...

Krásna a... aj trochu slovenská!

Nie nadarmo sa hovorí, že Slovenky sú najkrajšie ženy na svete! Angelina bola v roku 2007 vyhlásená za najsexy ženu sveta a možno za to môže aj nejaký ten slovenský gén jej prastarého otca, ktorý sa volá Juraj Vojtko a pochádzal z Košíc.

To, kým je, určuje sama

Hollywoodske hviezdy majú vo zvyku mať manažéra, ktorý sa stará o ich verejný imidž. Angelina sa však rozhodla, že o tom, kto je a kým bude, sa bude starať sama. Je teda jednou z mála svetových celebrít, ktoré nemajú manažéra.

Kaskadér? A načo?

Vo filme Lara Croft sa rozhodla, že kaskadérku až tak veľmi nepotrebujú. Všetky kúsky chcela robiť sama to sa jej podarilo na 80 %. Áno, presne tak, kaskadérka sa vo filme len občas mihne, zväčša vidíte samotnú Angelinu.

Film Lara Croft - Tomb Raider s Angelinou Jolie si môžete pozrieť už túto nedeľu o 11.00 h na Markíze!

Komentáre (0)