Kráska z Hriešneho zoznamu v slzách: Nehrala sa na statočnú a priznala to

25. 05 2020 16:00 | jt
Hriešny zoznam
Hriešny zoznam Foto: Columbia Pictures

Čo krásnu herečku Jennifer Love Hewitt tak rozcítilo?

Obľúbená americká herečka Jennifer Love Hewitt sa vrátila na obrazovky televízie Doma, kde divákom dráždi zmysly ako masérka Riley v pikantnom seriáli Hriešny zoznam. Herečka je momentálne s rodinou v domácej karanténe, keďže USA patria ku krajinám najviac zasiahnutým pandémiou nového koronavírusu.

A keďže COVID-19 si naďalej vyberá svoju daň na úkor rodín a zdravotníckych pracovníkov po celom svete, emocionálny tlak začal mať vplyv aj na duševné zdravie ľudí v karanténe, celebrity nevynímajúc. Jennifer sa preto nehrala na statočnú a dala voľný priechod svojim emóciám. „Musela som si dnes poplakať,“ napísala na Instagrame a ako dôkaz zverejnila svoje fotky s jasne uplakanými a opuchnutými očami. „Doľahla na mňa skutočná ťažoba všetkého, čo je teraz iné a možno navždy bude. Zasiahlo ma, čím teraz celý svet prechádza. Pretože toľko radosti, koľko tak milujem prežívať a rozdávať, môže skutočne existovať iba vtedy, ak niekedy aj sama trpím a cítim sa smutne. O tom je rovnováha,“ zamyslela sa.

TIP: Sexica z Hriešneho zoznamu šokovala zmenou imidžu: To čo si urobila s vlasmi?

Hriešny zoznam
Foto: Columbia Pictures
 

Hewitt na sociálnej sieti pokračovala v rozoberaní svojich pocitov. „Som tak smutná za všetky deti, ktoré teraz nevedia, ako to všetko spracovať, aj keď sa o to snažíme zo všetkých síl. Za všetkých ľudí, ktorí umierajú a pre hrozivé čísla, ktoré stále vidíme, o počtoch chorých a ľuďoch vyhrávajúcich alebo prehrávajúcich svoj boj proti tomuto monštru,“ dodala. „Chcela by som to všetko dať do poriadku. Ale nemôžem. Tak som plakala. A mám pocit, že by som mohla urobiť viac než len to. Ale verím, že svetlo nakoniec vyhrá. Budeme opäť silnejší, lepší a múdrejší. Všetkým vám posielam veľa lásky," odkázala svojim fanúšikom.

zdroj: Instagram/jenniferlovehewitt

Sledujte Hriešny zoznam - v pondelok až štvrtok o 23:05 h na Doma!

 

Komentáre (0)