Nová tvár v seriáli Kuchyňa: Dejdara nahradil tento herec

28. 06 2020 14:00 | jt
Kuchyňa
Kuchyňa Foto: TV Markíza
Kuchyňa
Kuchyňa
Kuchyňa

Zamilujete si ho tiež?

Tak ako každé leto, aj toto vám budú prázdninové predpoludnia zlepšovať náladu na Markíze sitkomy. Tentoraz prichádza skutočný fenomén, ktorý ovládol celý svet. Už od pondelka 29. júna mieri na Markízu ruský komediálny seriál Kuchyňa, podľa ktorého vznikla aj naša slovenská verzia s obľúbenými hercami Martinom Dejdarom a Samom Spišákom.

Kuchyňa
Foto: TV Markíza
 

Už na prvý pohľad sa tieto dve verzie odlišujú prostredím v ktorom sa odohrávajú - zatiaľ čo naša verzia sa odohrávala v prostredí koliby, ruskí tvorcovia sa rozhodli pre luxusnú francúzsku reštauráciu. No humor zostáva stale rovnaký!

Claude Monet je najlepšia reštaurácia v Moskve. Šéfkuchár je génius - a opilec. Majiteľ je gangster. Čašníčky sú sexy, kuchári sú napoly šialení a zákazníci sú bohatí. Čo by sa mohlo pokaziť? Všetko!

Hlavné úlohy si v origináli strihli ruskí herci Dmitrij Nazarov (ruský Dejdar) a Mark Bogatyrjov (ruský Spišák).

Kuchyňa
Foto: Sony Pictures
 

Mladý Max Lavrov (Mark Bogatyrjov) prichádza z Voronežu do Moskvy. Jeho snom je stať sa slávnym a uznávaným kuchárom. Jednej noci v klube spoznáva krásnu Viku (Jelena Podkaminskaja) a po jednorazovej známosti sa začne uchádzať o miesto vo vyhlásenej francúzskej reštaurácii Claude Monet, ktorej majiteľom je ruská celebrita Dmitrij Nagiev. Ale stať sa kuchárom v tejto reštaurácii sa ukáže ako takmer nadľudská úloha. Max sa musí vyrovnať so zlomyseľnými členmi kuchyne a egoistickým slávnym šéfkuchárom a alkoholikom Viktorom Barinovom (Dmitrij Nazarov). Vika, zhodou osudu riaditeľka reštaurácie Claude Monet, ktorú Max odkopol po jedinej spoločnej noci, mu jeho snaženie tiež rozhodne nemieni uľahčiť. Keď je Max nakoniec prijatý do kolektívu, netuší, že sa bude musieť pravidelne vysporiadavať s absurdnými situáciami, vzťahovými peripetiami, krásnymi čašníčkami, kuchárskymi výzvami a faktom, že nemá ani kde bývať. A predovšetkým by rád získal naspäť srdce Viky. Našťastie sa môže kedykoľvek spoľahnúť na svojich nových priateľov - barmana Kosťu (Viktor Choriňak) a čašníčku Nasťu (Olga Kuzmina), do ktorej je Kosťa zamilovaný...

Sledujte komedálny seriál Kuchyňa - od pondelka do piatka o 10:05 na Markíze!

 

Komentáre (0)