Šokujúci rozvod telenovelovej krásky: Manžela pristihla v posteli s inou ženou

30. 06 2020 16:00 | jt
Marlene Favela
Marlene Favela Foto: Instagram Marlene Favela

Na verejnosť vyplával šokujúci dôvod rozvodu telenovelovej hviezdy.

Pred pár týždňami sme vás informovali, že mexická herečka Marlene Favela, ktorú ste si zamilovali v úlohe Pauly v telenovele Vojna Monteovcov po boku kubánskeho svalovca Maria Cimarra (Juan zo Skrytej vášne), sa bude rozvádzať

Štyridsaťdvaročnej kráske manželstvo s austrálskym podnikateľom Georgom Seelym, za ktorého sa vydala v decembri 2017, stroskotalo ani nie polroka po narodení spoločnej dcérky Belly.

Pre časopis TvNotas odhalila jedna z bývalých manželiek Georga Seelyho pravý dôvod rozvodu páru. Ako tvrdí, za rozpad vzťahu môže Georgeova nevera. "Jedného dňa išla Marlene nakupovať a povedala Georgovi, že pôjde do nákupného centra, ktoré je ďaleko od miesta, kde bývali. On si teda myslel, že bude dlho trvať, než sa vráti a priviedol si domov inú ženu. Marlene sa však vrátila skôr a keď vstúpila, objavila ho s inou ženou," prezradila.

Zdroj: Instagram/marlenefavela

Najhoršie na tom všetkom bol podľa nej fakt, že George to vôbec neľutoval a ani sa nekajal. "Je veľmi cynický a ani ju nepožiadal o ďalšiu príležitosť. Povedal jej, aby zostala v Mexiku a on dcéru uvidí, kedy bude môcť a potom odišiel do Austrálie," dodala.

Zdroj: Instagram/quetalespecatulos

Komentáre (0)