Dcéra Paula Walkera s deťmi Vina Diesela: Posielajú ten najdojemnejší odkaz do neba

01. 07 2020 15:30 | kf
Filmová rola spojila rodiny aj mimo plátna
Filmová rola spojila rodiny aj mimo plátna Foto: paulwalker Instagram/meadowwalker

Deti najslávnejších hercov sa stretli, aby pripomenuli všetkým, čo je na svete to najdôležitejšie.

Hviezdy filmu Rýchlo a zbesilo boli najlepšími kamarátmi nielen na plátne, ale aj v súkromí. Po smrti Paula Walkera zostala zdrvená jeho rodina ako aj celý svet. Ozajstné priateľstvo ukáže len čas a ako to tak vyzerá, deti hlavných aktérov majú medzi sebou taktiež silné puto. Meadow Walker sa pravidelne stretáva s deťmi Vina Diesela a ich blízke vzťahy dokazuje aj čerstvá fotka na Instagrame.

Vin si často zaspomína na svojho parťáka

zdroj: Instagram/vindiesel

Meadow zverejnila rozkošnú fotku s deťmi Vina Diesela

Dvadsaťjedenročná dcéra Paula sa vyfotila s tromi deťmi príťažlivého herca - Pauline (5), Similce (12) a Vincent (10). V popise fotky napísala jednoznačný odkaz: Rodina, navždy. Práve túto vetu opakovali hlavní herci kasového trháku vo filme. Rodina pre nich bola vždy na prvom mieste a vždy sa podržali. To sa snažia robiť aj mimo kamier.

zdroj: Instagram/meadowwalker

Meadow veľa nezverejňuje na sociálnych sieťach o svojom zosnulom otcovi, ale začiatkom apríla sa podelila s fanúšikmi o dojemné video zo súkromia svojho otca. Boli to doposiaľ nezverejnené zábery. Video zachytáva moment, kedy Meadow prekvapila Paula na jeho narodeniny.

Komentáre (0)