Jennifer Aniston má veľké obavy: Čo jej naháňa hrôzu?

02. 07 2020 13:00 | kf
Herečka vyzerá aj nad 50 rokov úžasne
Herečka vyzerá aj nad 50 rokov úžasne Foto: Instagram/jenniferaniston

Obľúbená herečka prežíva ťažké chvíľe. Prosí ľudí, aby ju vypočuli.

Jennifer Aniston využíva svoju popularitu pre dobrú vec. Len prednedávnom si vytvorila účet na Instagrame a za krátku dobu je pribudlo viac ako 34 miliónov sledovateľov. Práve na nich chce apelovať, aby boli zodpovední.

V USA je situácia pre pandémiu každým dňom horšia. Krajina patrí medzi najviac zasiahnuté koronavírusom na svete. Spojené štáty v stredu zaznamenali 52 000 nových prípadov nákazy SARS-CoV-2. Denný nárast počtu prípadov po prvý raz od začiatku pandémie presiahol hranicu 50 000.

Jennifer vyjadrila svj postoj k vírusu už v nedávnom príspevku:

zdroj: Instagram/jenniferaniston

TIP na článok: Monika Bagárová prezradila, ako to u nich vyzerá po narodení dcérky

Jennifer prosí každého, aby sa zachoval zodpovedne a nosil ochranné rúško

Hoci v Európe je nosenie rúšok už zaužívaným zvykom, aby sa predišlo nákaze, v USA je situácia horšia. Ešte stále málo ľudí nosí ochranné rúška a nedodržiavajú ani povinnú karanténu či rozostupy. Herečka je týmto správaním veľmi rozhorčená a apeluje na každého, aby to nebral na ľahkú váhu. „Chápem, že nosenie rúška nie je pohodlné. Myslite však na to, že pre vaše nezodpovedné správanie sa zatvárajú reštaurácie, skrachujú malé podniky a zdravotníci nezvládajú veľký nápor nových pacientov. Nehovoriac o obetiach, ktoré podľahli koronavírusu," napísala na Instagrame. Na konci popisu pritvrdila a proste povedala, nech si každý láskavo nasadí tie rúška a nespráva sa sebecky. Jej príspevok podporili aj mnohí hereckí kolegovia ako Julia Roberts či Reese Witherspoon.

zdroj: Instagram/jenniferaniston

Komentáre (0)