Pietro zo seriálu Vitajte v Raji: S bradou je ešte viac sexy

04. 07 2020 08:00 | jt
Vitajte v Raji
Vitajte v Raji Foto: RAI

Jeho aktuálny výzor dostáva ženy do kolien.

Každú nedeľu večer divákom televízie Doma spríjemňuje taliansky romantický seriál Vitajte v Raji, ktorý sa odohráva v Miláne v 50. rokoch minulého storočia.

Štyridsaťštyriročný sexsymbol Giuseppe Zeno, alias seriálový majiteľ módneho domu Raj - Pietro Mori, sa na televíznych obrazovkách, plátnach kín a na divadelných doskách objavuje už od roku 1994. Neapolčan, ktorý len pred niekoľkými dňami oznámil, že sa stane druhýkrát otcom, si však pôvodne plánoval úplne inú kariéru. Vyštudoval za námorného kapitána, ale herectvo ho vždy fascinovalo. „Keď som mal asi dvanásť rokov, začal som hrávať v školských predstaveniach. Ja, ktorý som skôr utiahnutý typ, som mal odrazu možnosť ukázať všetky emócie, ktoré som pociťoval. A práve do tejto možnosti som sa doslova zamiloval,“ povedal prednedávnom v jednom z rozhovorov.

Vitajte v Raji - Pietro
Foto: RAI
 

Giuseppe neušiel ani pozornosti zámorských produkcií a objavil sa dokonca aj v kultovom seriáli Sopranovci. To, že je nielen mimoriadne príťažlivý, ale aj skutočne výborný herec, dokazuje aj v divadle.

Aktuálne jeho tvár zdobí zarastená brada, s ktorou je ešte viac sexy. Posúďte sami.

Zdroj: Instagram/giuseppezeno

Sledujte seriál Vitajte v Raji - už v nedeľu 5. júla o 20:00 h na Doma!

 

Komentáre (0)