Od premiéry Modrej lagúny ubehlo už 40 rokov! Takto vyzerajú hlavní hrdinovia dnes

06. 07 2020 11:00 | pet
Christopher Atkins a Brooke Shields
Christopher Atkins a Brooke Shields Foto: Profimedia.sk
Brooke Shields
Brooke Shields
Brooke Shields

Bol k nim čas milosrdný?

Znie to až neuveriteľne, ale kultový film Modrá lagúna už má úctyhodných 40 rokov. Príbeh o dvoch deťoch, ktoré sa po stroskotaní lode ocitnú na pustom ostrove, dospievajú, objavujú svoju sexualitu a nakoniec sa stanú rodičmi, mal premiéru v roku 1980.

Úspech snímky okamžite dostal do širokého povedomia oboch hlavných aktérov - iba 15-ročnú Brooke Shields a o štyri roky staršieho Christophera Atkinsa. Obaja nemali problém ukázať pred kamerou takmer všetko a hneď sa stali tínedžerskými idolmi.

Ako vyzerajú dnes po 40 rokoch od ich hviezdneho okamihu? Brooke má dnes 55 rokov, vo filmovom biznise urobila slušnú kariéru a jej postavu jej môžu závidieť aj omnoho mladšie slečny. Cez víkend oslavovala Deň nezávislosti v tématických plavkách. (Ďalšie zábery sexy herečky nájdete v priloženej fotogalérii.)

profimedia-0539876153.jpg
Foto: Profimedia.sk
 

Christopher oslávil vo februári 59. narodeniny a veľkú dieru v Hollywoode nespravil. Ale veľmi mu to ani neprekáža, vrhol sa na podnikanie v oblasti športových a rybárskych potrieb, užíva si rodinu a často ho môžete vidieť s udicou v ruke či na člne.

zdroj: instagram.com/christopheratkins1

zdroj: instagram.com/christopheratkins1

zdroj: instagram.com/christopheratkins1

Komentáre (0)