Amy Schumer je sexy! Stačilo, aby sa udrela do hlavy a zistila, že všetko je iba v nej

10. 07 2020 14:45 | markiza.sk
Amy Schumer v komédii Som sexy
Amy Schumer v komédii Som sexy

Celý život sa od základu zmení. Má to však jeden háčik.

Každý deň bojuje so svojím vzhľadom aj neúspechmi, no jediný moment všetko zmení. A ona zistí, že krása aj šťastie sú iba v hlave.

Renee je obyčajná žena s ľahkou kolísavou nadváhou a s ťažko kolísavým sebavedomím. Má kamošky, prácu, občas i priateľa, občas aj na dlhšiu dobu, ale keď sa pozrie do zrkadla, vidí iba to najhoršie.

Pri jednej z jázd vo fitku, kde na rotopede márne stíha nižšiu váhu, spadne a buchne sa do hlavy. Pre istotu hneď dvakrát. Keď sa preberie, zistí, že kúzla a spravodlivosť predsa len existujú. Stala sa z nej totiž neodolateľná krásavica, zrazu vyzerá ako božská supermodelka. Celý život sa od základu zmení. Má to však jeden háčik. V skutočnosti sa nič nezmenilo, "faldíky" sú presne tam, kde boli a ona je jediná, kto sa ako kosť vidí.

Ale to vôbec neprekáža. Renee sa cítí sexy, je božská a život naberá na obrátkach. A každý, kto ju stretne, sa nestačí čudovať. Začína flirtovať, chce novú prácu, možno by mohla byť i modelkou, keby bola povrchná. Nebojí sa byť ľahko vyzývavá voči šéfovi a vôbec, celý svet jej zrazu leží pri nohách. Nebojí sa súťaže krásy v plavkách, a to vôbec najdôležitejšie – nebojí sa zamilovať.

Bláznivú komédiu Som sexy s Amy Schumer si môžete pozrieť už teraz na VOYO.sk.

 

Komentáre ( 0)