Ďalšia zbytočná smrť: Jediný vnuk Elvisa Presleyho zomrel v 27 rokoch

13. 07 2020 08:30 | dg, tasr
Benjamin Keough na fotke vpravo
Benjamin Keough na fotke vpravo Foto: Profimedia.sk

Jeho matka je zdrvená.

Vnuk legendárneho speváka Elvisa Presleyho zomrel vo veku 27 rokov. Portál TMZ informuje, že si údajne siahol na život sám.

Podľa orgánov činných v trestnom konaní mal Benjamin Keough zomrieť v nedeľu v Calabasase (Kalifornia) na následky zranenia spôsobené výstrelom zo zbrane.

Benjamin Keough na fotke vpravo
Foto: Profimedia.sk
 

Hoci sa o ňom veľa nevie, to sa už nedá povedať o jeho rodinných príslušnikoch. Benjamin je syn Lisy Marie Presley a hudobníka Dannyho Keougha a jeho sestra je herečka Riley Keough.

Manažér jeho matky Roger Widynowski povedal pre TMZ, že jej to zlomilo srdce a je zničená, no "snaží sa zostať silná kvôli jej 11-ročným dvojičkám a jej najstaršej dcére Riley". Podľa jeho slov ho zbožňovala a bol láskou jej života.

Lisa Marie Presley so všetkými svojimi deťmi:

zdroj: Instagram/lisampresley

Benjamin Keough sa iba zriedka objavoval na verejnosti, avšak podľa niekoľkých známych fotografií sa značne ponášal na svojho starého otca, uvádza AFP.

Keough bol hudobníkom a príležitostným hercom. V roku 2017 sa zúčastnil na spomienkovej slávnosti pri príležitosti 40. výročia Elvisovho úmrtia v jeho bývalom sídle Graceland v Memphise.

Elvis Presley, legenda rock-and-rollu, zomrel v roku 1977 vo veku 42 rokov.

Komentáre (0)