Herečka ukázala fotku s 10 kilami a bez nich. Slová, ktoré si musí prečítať každá žena

14. 07 2020 11:45 | markiza.sk
Nikol Štíbrová
Nikol Štíbrová Foto: Profimedia.sk

Nesú v sebe obrovské posolstvo. Tlieskame!

Sociálne siete sú plné dokonale upravených fotiek, ku ktorým často vznikne ešte dokonalejší popis, vďaka čomu majú všetci pocit, že dotyčný človek musí žiť doslova v siedmom nebi. Nie vždy je však realita rovnaká ako virtuálny svet.

O to vzácnejšie je, keď sa širokej verejnosti prihovorí známa osobnosť, ktorá ukáže, aké sú skutočné hodnoty. Nikol Štíbrová takto zverejnila na sociálnej sieti koláž fotiek bez použitia akýchkoľvek filtrov - rozdiel medzi nimi je deväť rokov a desať kilogramov.

„Stále sa ma niekto pýta, ‚čo mi vtedy bolo‘ prípadne ‚čo mi je teraz‘, že som schudla. Takto... nič. Ani vtedy, ani teraz. Len mám skrátka obyčajné telo, ktoré v rôznych životných obdobiach vyzerá rôzne, príde mi to vlastne aj celkom logické. Telo, ktoré sa vyvíja, ktoré bolo chudé, potom nabralo, potom zhodilo, telo, ktoré postupne starne. Normálny človek,“ napísala.

Tridsaťtriročná herečka a speváčka priznala, že sa trápila. „Trápila som sa, nie že nie. Nejedla som o nič viac ako teraz, ale mala som proste o 10 kíl viac. A čím viac som v hlave mala, že je nejaký problém, tým viac som priberala. Mimochodom, pre dievča hádam nie je nič ponižujúcejšie, než si o sebe každý týždeň čítať, ako strašne teraz vyzerá, tento bulvárny bodyshaming je skutočne peklo. Super sa napríklad chodí s niekým na rande, kto si tie články predtým detailne preštudoval. Bolelo to, toto bolelo,“ pokračovala.

Jej slová v sebe nesú obrovské posolstvo. „Schudla som, až keď som to prestala mať v hlave. Až keď som sa tým prestala zaoberať, čítať si o sebe hnus, riešiť každé jedlo. Teraz už mám niekoľko rokov pokoj a aj keby prišlo nejaké silnejšie obdobie, povedala by som, že už mi nejakých pár kíl naviac bude u pr*ele. V hlave riešim trochu iné veci,“ dodala, pričom nezabudla dodať vtipnú poznámku. „Áno a ten kabát je dobový, takto v civile nechodím. Akože obliekať som sa vtedy takisto nevedela, ale toto bol iné majstrovské dielo.“

zdroj: Instagram/stibrovicnikolka

Komentáre (0)