Z prostitútky celebrita. Chloe prešla poriadnym "tuningom"!

30. 07 2020 09:00 | markiza.sk
Z prostitútky celebrita. Chloe prešla poriadnym
Z prostitútky celebrita. Chloe prešla poriadnym "tuningom"! Foto: Profimedia.sk
Chloe Khan s dcérkou a pred premenou, rok 2010
Chloe na dovolenke v Marbelle - čas trávi aj nakupovaním
Chloe ako hviezda televíznych reality šou

Je z nej úplne iná žena. Nechala si niekoľkokrát upraviť prsia, zadok, nos, lícne kosti a bradu.

O Chloe Khan nebolo dlho počuť. Kým pred rokmi plnila stránky webstránok a bulvárnych plátkov svojím kontroverzným správaním, v súčasnosti ju nájdete viac sa prezentovať na Instagrame.

Britka sa dostala do povedomia v roku 2010, kedy sa zúčastnila známej speváckej súťaže. V tom čase chcela dojať verejnosť príbehom o mladučkej slobodnej matke, ktorá urobí všetko preto, aby sa bola s dcérkou. Porota bola nekompromisná, keďže Chloe spevácky talent nemala a spievala falošne.

Chloe ako hviezda televíznych reality šou
Foto: Profimedia.sk
 

Následne sa počas vysielania speváckej šou objavili šokujúce informácie, že mladučké dievča sa živí prostitúciou a cudzie jej nie sú ani drogy. Chloe sa však podarilo preniknúť do šoubiznisových kruhov a rozhodla sa vzbudzovať pozornosť nahotou. Z bývalej prostitútky sa po menších úpravách vzhľadu stala pin up modelka a objavila sa dokonca v Playboyi.

FOTKY JEJ PREMENY NÁJDETE V GALÉRII.

Neskôr sa prezentovala ako milionárka. Peniaze si mala zarobiť vlastným biznisom - stránke, na ktorej dievčatá prevádzkovali online sex za peniaze.

Nasledovali ďalšie úpravy a rozdiel medzi rokom 2010 a súčasnosťou je neprehliadnuteľný. Z Chloe je úplne iná žena. Nechala si niekoľkokrát upraviť prsia, zadok, nos, lícne kosti, bradu. Jednoducho na nej nie je ani kúsoček, ktorý by nebol vylepšený.

Chloe na dovolenke v Marbelle
Foto: Profimedia.sk
 

Z prirodzeného obyčajného dievčaťa sa tak stala umelá bábika prezentujúca sa luxusom. O jej dcérke však nie je nič počuť a roky ju s mamou nikto nevidel. Zato britská celebrita si aktuálne užíva na Marbelle s jej manželom. O jeho zázemí a dobrom bankovom konte niet pochýb. Dvojica totiž väčšinu času trávi v Dubaji, ale občas si odskočia aj na spomínanú Marbellu.

Tam trávia čas nakupovaním luxusného oblečenia, kúpaním sa v mori, opaľovaním, dobrými večerami či vozením sa na vodnom skútri.

Komentáre (0)