Rozvod na spadnutie? Hviezdny pár vyvrátil všetky pochybnosti

07. 08 2020 08:00 | jt
Výročie svadby
Výročie svadby Foto: shutterstock.com/Demiantseva Olha

Dvojica pred pár dňami oslávila 6. výročie svadby.

V tureckých médiách sa už dlhšiu dobu pravidelne objavujú "zaručené" informácie, že krásna turecká herečka Beren Saat, alias seriálová Fatmagül z rovnomenného seriálu, či nešťastne zamilovaná Bihter zo Zakázanej lásky, sa rozvádza s jej manželom, tureckým spevákom Kenanom Doğuluom. S tým sa Beren zosobášila v lete 2014 na pláži v Los Angeles.

Pred pár dňami ale Kenan zverejnil na sociálnej sieti príspevok, v ktorom svojej manželke zablahoželal k 6. výročiu svadby a upokojil tak verejnosť o akejkoľvek kríze v ich manželstve.


"Je dobrý pocit každý deň sa lepšie poznať a objímať, byť schopný prekonať všetky druhy ťažkostí, necítiť sa osamelo, ale tak bezpečne. Našťastie som ťa zbadal, spoznal a zamiloval sa. Ďakujem za všetky krásy, ktorými si obohatila môj svet, a za každú chvíľu, keď sa cítim milovaný, a za všetky piesne, ktorých slová a noty som napísal vďaka inšpirácii, ktorú si mi dala. Moje srdce je také šťastné. Naše výročie je šťastné...," adresoval krásne slová lásky Kenan svojej manželke.Zdroj: Instagram/kenandogulu

 

Komentáre (0)